Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pomocy auto po zagrzaniu niedziala prawidlowo


renia1.6

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm mam problem z renaut megane 1.6 8v z 96 r. jak auto jest zimne to wszystko jest ok i dopuki chodzi silnik tez jest ok ale jak sie zagrzej i zgasze go i odpale od nowa to sie zaczyna auto ledwo chodzi wyglada jakby nie chodzilo na jeden cylinder tarci moc a jazda po miescie to walka o zycie zwlaszcza opuszczanie ruchliwych skrzyzowan :-) obiawy wskazywaly na swiece wiec wymienilem swiece na ngk olej filtry rozrzad i bylo super dopuki sie nie zagrzalo i zaczelo sie odnowa to samo zimny ok cieply juz nie pomocy bo jest tragoicznie a zwlaszcza ze serwis renaut chce 155 zl za podlaczenie do komputera co nie gwarantuje znalezienia usterki :-) czekam na kazda pomoc i rade moze byc na forum lub na emeil [email protected] czekam na odzew i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taz podejzewam cewke ale potrzebuje jakiegos potwierdzennia - a czy komp. w serwisie to wogule wykryje? czy skasuja 155zl i powiedza ze wszystko ok? blagam pomuzcie bo moge nie dozyc do nastepnej wypowiedzi i zgine smiercia tragiczna na skrzyzowaniu a jestem zdecydowanie za mlody !!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam, i czekam na jakies podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobr tez otym mysklalem ale niznam nikogo kto ma taka renie a tym bardziej zeby dal sobie wymontowac cewke , ale sprubuje kupic w sklepie i oddac pozniej "jesli to nie to " : ) moze dadza sie wykiwac a ja sobie sprawdze spokojnie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powiedziec gdzie zamiescic taka prosbe zeby dotarla do ludzi dobrej woli? jestem z lubina , ale inne miasta tez moge odwiedzic w poszukiwaniu tych czesci a moze ktos ma do sprzedania taka cewke do meganki 1..6 jesli okazalo by sie ze to ona jest problemem to ja kupie bardzo chetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!