Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kopci po nagrzaniu silnika 1.4 e


BOB1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam pomocy brakuje nerwóe megank pada Jest to R Megane 1.4 energi megi z lat 1996 mam ja od nowosci

Ale do tematu po wymianie uszczelki pod głowicą zaczeła kopcic i w wydechu pojawił sie olej nie spalony ciemniejszy jak w silniku Wymieniłem uszczelniacze nowe uszczelka pog głowicą nowa woda w normie nie gotuje olej nie rosnie A jak złapie swoją temperature kopci i czuc olejem zawory ustawione ........ Przy wymianie uszcelki widziałem ze szpilki przykrecenia głowicy sa osmolone ..... moze sie myle ale upewnijcie mnie czy moze byc pekniecie w kanale olejowym na zawory wydechoew co w tym przypadku robic nie mam sił ponownie wymieniac uszcelki jak sprawdzic po zdemontowaniu głowicy gdzie pekniecie jak bedzie rozebrana bedzie ostygnieta grzac niema sensu bo pogne głowice itd POMOCY Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Głowica może być pęknięta i warto ją sprawdzić ciśnieniowo.

 

 

Tak uszcelniacze nowe mysle własnie ze głowica ale czekam moze ktos miał cos podobne go

 

Dodano: 27 lip 2012 - 22:31

A uszczelniacze zaworów też wymieniłeś?

Tak myslałem ze uszczelniacze ale to nie dało zmiany bo myslałem ze uszczelniacze ale na ssących by spalał na tłoku olej by kopcił a tu jest olej mokry w tłumiku koncowym

 

Dodano: 27 lip 2012 - 22:33

Sorki ze ze tak moze nieskładnie pisze ale tyle kombinowałem ze sam niewiem

 

Dodano: 27 lip 2012 - 22:45

Jutro mam dostac inna głowice zobacze dokładnie jak wyglada i gdzie idzie kanał olejowy a zawory wylotowe , wystarczy zaslecic kanały olejwe tyklo czy bedzie wystarczające odpowietrzenie skrzyni korbowej .... Piszcie jak macie pomysły co zrobic by nie zdejmowac głowicy . Przemo i Paweł dzieki za natychmiastowa reakcje

 

Dodano: 05 sie 2012 - 18:56

Dzieki wszystkim za pomoc auto zrobiłem ...jak potrafisz liczyc licz na siebie nic z tych spraw co opisywaliscie było całkiem co inne Pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc auto zrobiłem ...jak potrafisz liczyc licz na siebie nic z tych spraw co opisywaliscie było całkiem co inne Pozdrawiam i dzieki

 

To podziel się, że wszystkimi swoją wiedzą co dolegało Twojej megi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc auto zrobiłem ...jak potrafisz liczyc licz na siebie nic z tych spraw co opisywaliscie było całkiem co inne Pozdrawiam i dzieki

To na zakończenie podaj rozwiązanie by inni mogli z tej wiedzy skorzystać :)

 

heh w jednym czasie napisaliśmy ,w takim razie mój post do usunięcia :)

 

Zostaje, dwie takie same wypowiedzi są cenne. Niestety, ale czasem tak właśnie jest, że problem został rozwiązany ale autor nie ma zamiaru się pochwalić. :)

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!