Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozrusznik


88kris88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jestem tutaj pierwszy raz postanowiłęm sie zarejestrowac zeby otrzymać pomnocy od was ale rózniez pomódz w czyms jak bede umiał :)

 

Teraz do rzeczy posiadam Renault Megane 2 1.6 16V po włożeniu karty i wcisnięciu przyciska START silnik nie chce zakrecić słychac tylko cichutkie tykanie. Podejrzewam ze to rozrusznik padł pragne nadmienic ze wczesniej gdy kupywałem auto to poprzednia osoba wymieniała rozrusznik i uszkodziła go i były połamane zebatki na kole zamachowym ( jak bym zle pisał poprawcie )

Powiedzcie mi jak wiecie gdzie znajduje sie rozrusznik w mojej megance i jak najszybciej do niego sie dostac ?

Z góry dzieki za pomoc :)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam podobny problem i też bym się chętnie dowiedział jak najprościej się dobrać do rozrusznika.

 

U mnie rano wsiadam, wkładam kartę, naciskam start i slysze nawiew, świecą się kontrolki jak przed zapaleniem, po kilku sekundach pojawiają się cyferki na wyswietlaczu gdzie jest zegarek, a po 10-15 sekundach samochod odpala jakby nigdy nic. Czasem wyjme karte, karte trzymam w ręku, a samochod dopiero zalapie i zapali. Wszystko dziala jakby w zwolnionym tempie, żadnych komunikatów usterek - nic.

Jak jest sucho i z 15 stopni to jest ok, ale tak jak teraz czyli 8 stopni i mglisto to po wcisnieciu startu siedze sobie i czekam, aż kiedys zapali...

Meganke mam ze trzy tygodnie, a powoli zaczyna mnie wkurzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!