Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka wprowadzenia przewodów z komory silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam nielada problem. Chyba rozszczelniła mi się uszczelka przez którą wchodzą przewody elektryczne z komory silnika do wnętrza (znajduję się ona wysoko pod kierownicą). Zauważyłem to po mokrym schowku pod nogami, gdy go otwarłem musiałem wyciągać wodę spod nóg kierowcy oraz pasażera za plecami ;/ wykładzina i gąbki do suszenia. Wytarłem wszystko i polałem wodą przód szyby - woda zaczęła ciurkiem lecieć z tego właśnie miejsca. Jest ono trudno dostępne, więc moje pytanie do was - jak można się tam dostać aby to wymienić (sprawdzić czy to rzeczywiście jest to?) - proszę was o pomoc i podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stało Ci się coś innego. Poszukaj o zatkanych odpływach z podszybia i zatkanym odprowadzeniu skraplin z klimatyzacji.

 

Raczej nie. Klima nie włączana ostatnio wogóle, a odpływy wody z podszybia są drożne i spływają z rurek. Poza tym jeśli rurki byłyby zapchane to nie wlewałaby mi się woda do środka pod nogi tylko ewentualnie by chlupało podczas jazdy, ale poszukam wątki i poczytam. Poza tym lałem wodę na szybę z bańki więc klima odpada...

P.S. Ile jest odpływów z podszybia w naszej wersji nadwozia? Bo ja widzę jedną rurkę w komorze silnika z lewej strony?!

Edytowane przez Martini26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był wałkowany kilkanaście razy. Naprawde poszukaj tego co Ci napisałem. Wpisz w szukajce : "woda w schowku" i poczytaj. Tu masz przykładową odpowiedź. http://megane.com.pl/topic/943-mii-zalewanie-schowka-w-podlodze/page__hl__woda+w+schowku

Powodzenia.

Edytowane przez Rolandzikl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź! Rurka od strony kierowcy, pod silniczkiem wycieraczek była zapchana i stała tam woda! Przepchałem giętkim drutem i zlałem wężem ogrodowym syf bez demontowania wycieraczek i innych części - woda teraz się leje jak z cebra ale pod autko i rurką, a nie pod nogi :notacrook:

Teraz suszenie wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!