Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie Kable zapłonowe?


Notic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem forum jak i zarówno niedługo mam samochód czyli Renault Megane. Mam problem otóż ostatnio odpaliłem auto i chodziło tak jakby tylko na 3 cylindry. Wyciągałem przewody po kolei i już przy pierwszym z prawej nie zauwazylem róznicy po wyciągnięciu. Dalsze wyciągniecie kabli powodowało że chodził kolejno na 2 i na 1. To co mam wbite w dowód rejestracyjny to

 

Renault Megane poj 1.6 moc 79.00 kW - waga 1055 kg. Na boku auta widnieje RXE - choć sam nie wiem co to znaczy.

 

Chciałbym wymienić przewody jednak za nic nie wiem jakie to mają być. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mnie chociaż pokierował lub podał link do tych przewodów. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz cewki bo występowały męsie i żeńskie, przy okazji wymieś świece.

Co do kabli to takie firmy jak Bosch, NGK, Beru, świece to tylko oryginalne Eyquem RFN 52 LZ(dostępne w zwykłych sklepach motoryzacyjnych).

Co do RXE to wersja wyposarzenia,

 

A druga sprawa jest taka, że to wszystko było z milion razy wałkowane na forum wystarczy: :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czytałem na forum odnośnie tych kabli jednak znalazłem tylko na temat tego JAKIEJ FIRMY SĄ DOBRE i co inni użytkownicy polecają. Jak moge sprawdzić że to cewka męska czy żeńska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organoleptycznie najlepiej: :notacrook: Mój odnośnik

A skoro znalazłeś wątek o kablach, to ja nie wiem czego jeszcze oczekujesz?

Proszę również lepiej dobierać działy do swoich postów.

 

Zamykam!

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!