Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie można wyłączyć ASR


Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej tego nie zauważyłem, ale gdy wczoraj chciałem trochę przypalić gumę wyłączam ASR patrzę a za chwilę on jest włączony ponownie. Kontrolka znikła. Próbuję wyłączyć jeszcze raz na chwilę kontrolka się zapala i znowu gaśnie po czym nie można było już wcale wyłączyć. Po ponownym uruchomieniu auta rano sytuacja taka sama. Czy spotkał się ktoś z was może z takimi objawami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niby auto to nie samolot, jednak warto w takich przypadkach w instrukcje popatrzeć.

Wyłączenie ASR jest możliwe ale po przekroczeniu szybkości 50km/h wyłączenie jest automatycznie dezaktywowane, by działał ESP, który jest sparowany z ASR.

po przekroczeniu tego progu szybkości wyłączenie układów jest niemożliwe.

Teraz to dopasuj do swoich szybkości, czy czasem nie miałeś już ponad 50km/h gdy chciałeś układy wyłączyć, a one nie reagowały na wciskanie przycisku.

post-2372-0-89126200-1350422074_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od ostatniej soboty śliczne "KOMUNISTYCZNE BÓG ZAPŁAĆ" za taka możliwość. W temacie stłuczka... jest to opisane jak przy prędkosci lekko ponad 50 mój sceniol starszy wyleciał z toru jazdy na zjeździe z A1 i skończył u blacharza. Auto oczywiście bez ESP, więc podobnie jak proponowane podniesienie progu dezaktywacji blokady ASR/ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz to próg 50 km/h można elektronicznie (komputerowo) zmienić. Czyli zwiększyć np do 80 lub 100 km/h

od niedawna sam jestem posiadaczem meg II i podobnie jak autor chcialem troszke poszalec i wyczailem wlasnie zaleznosc z ta predkoscia 50km/h. Ciekawi mnie natomiast to co napisal lukmroz, jak scislej do tego podejsc? ASO? Macher w normalnym serwisie? A moze samemu :!:?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!