Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

glosno w kabinie


bodzio-bielawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny problem, przy wzroście prędkości staje się głośno, to znaczy słychać w kabinie szum jakby powietrza dobiegający z konsoli centralnej. Jak wyłącze nawiew to ten dzwięk przypomina odgłosy pracującego nawiewu. Ponadto gdy przyśpieszam albo jade słychać takie jakby pierdzenie, gdy nacisne sprzęgło albo wrzuce na luz i obroty spadną to dzwięk zanika. Szumienie zaczyna się już podobnie od 70 i wraz z prędkością narasta i jak już mówiłem dochodzi ze środkowej części auta jaby od strony nawiewu (nawiew wyłącżony). Co może się dziać, wydecha wygląda na nowy i niewidać jakichkolwiek dziur no i teraz na gazie wpada w rezonans coś w wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożyska wymienione są po lewej stronie w kołach wszyskie prawa była dobra auto było sprawdzane całkiem niedawno. Wydech wygląda na nowy. A jest możliwość że poprostu w którymś momencie wydechu zniszczyła się uszczelka na łączeniu i teraz tak chałasuje, bo wydech był oglądany i wygląda dobrze (miał ktoś kiedyś tak?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli rozpedzisz do 100 i dasz luz terz halasuje

jesli nie to raczej nie lozyska ja bym proponowal obejrzec kolektor wydechowy mam to samo pekniecia podobno to bardzo slaba strona megane nowy 500 urzywany200do 300 prubowalem spawac ale popekal to zeliwo narazie nie wymieniam nie mam kasy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dam na luz to przestaje cicho pierdzieć w wydechu (to jest mniej uciążliwe niż szumienie), ale szum jest nadal i nasila się wraz z przyśpieszaniem, jak jade wolno czyli do 50 km/h to niesłychać tego szumienia wcale

 

po maturze chyba wezne sam się za te auto, mój ojciec niechce się jego tykać sprawdze wydech jak nie to to rozbiore tapicerke wśrodku może przez jakiś otwór techniczny wpada powietrze i hałasuje w środku, jest taka możliwość???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem taki przypadek, powodem szumu powietrza był przestawiony zamek klapy i pod maską tworzyła się przestrzeń więc jadąc 100 km/h wydawałem dźwięk jak sędzia piłkarski lub jak duża ciężarówka z turbiną wielkości wiadra hihi po prostu moje autko gwizdało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!