Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła palą się z wyjetm kluczykiem


Rekomendowane odpowiedzi

witam. scenic 1998 podczas jazdy nagle zapalila mi sie kontrolka swiatel dlugich. chcialem je wylaczyc ale sie da rady. co gorsza w ogole nie da sie wylaczyc swiatel. swieca mijania i postój ale kontrolka dlugich rowniez. po wyjeciu kluczyka nic nie gasnie. po przekreceniu wlacznika gasną postojowki i rozjasnia sie tablica ale mijania nadal swieca...

~~~~

ktos wie o co chodzi?

~~~~

dodam, ze stalonsie to podczas jazdy do mechanika, ktory mial naprawic rozrusznik, bo raznkrecil, a raz w ogole nie reagowal, myslicie, ze to moze miec zwiazek? czy poprostu zbieg okolicznosci.

~~~~

dziekuje za pomoc:-)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi 5.9 - Entery

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 29 wrz 2012 - 19:46

witam. scenic 1998 podczas jazdy nagle zapalila mi sie kontrolka swiatel dlugich. chcialem je wylaczyc ale sie da rady. co gorsza w ogole nie da sie wylaczyc swiatel. swieca mijania i postój ale kontrolka dlugich rowniez. po wyjeciu kluczyka nic nie gasnie. po przekreceniu wlacznika gasną postojowki i rozjasnia sie tablica ale mijania nadal swieca...

~~~~

ktos wie o co chodzi?

~~~~

dodam, ze stalonsie to podczas jazdy do mechanika, ktory mial naprawic rozrusznik, bo raznkrecil, a raz w ogole nie reagowal, myslicie, ze to moze miec zwiazek? czy poprostu zbieg okolicznosci.

~~~~

dziekuje za pomoc:-)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi 5.9 - Entery

P_r_z_e_m_o

 

Przemo,

pisałem z telefonu bo potrzebna mi pomoc przy samochodzie a nie przy profesorze miodku. rozumiem Twoją skuteczność ale kumaj też ludzi, kótrzy je pierzą się tutaj tylko po to aby było śłitaśnie ! poprostu chcemy aby nasze auta działały, a pamietaj, że auto to smar, brud, olej, silnik, i inne takie, a nie różowe samochodziki od Lady Gaga wieć odpóść czasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby skąd ja mam widzieć, że sobie piszesz z telefony? Trzeba było napisać, to tak trudno zrobić :D

Ja też czasami piszę z komórki i jakoś mogę napisać posta poprawnie i z pl-literkami, dla mnie to tylko wymówka, nic więcej. Jednym słowem niechlujstwo i tyle.

Poza tym nadal przeginasz, nie rozumiem po co cytujesz sam siebie, nie spowoduje to że uzyskasz pomoc, a tylko dostaniesz pouczenie ode mnie.

auto to smar, brud, olej, silnik, i inne takie

Wyobraź sobie kolego, że dobrze o tym wiem.

Co do problemu to masz zwarcie w instalacji, prawdopodobnie w manetce świateł. Wypnij wtyczkę od manetki i zobacz czy światła nadal będą świecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!