Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

2.0 16v CC Cabrio


Tommi3737

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prosze o opinie czy sie opłaca i ewentualną odpowiedź na moje pytania.

Moge kupic od kolegi kolegi takie autko:

-2.0 16v MEgane 2 po liftingu 2006r

-gaz zalozony rok temu

-srebrny

-nigdzie raczej nie bity

-tapicerka materiałowa

-klima manualna

-komplet opon zimowych

-technicznie-silnik itp -bardzo dobrze

-wnetrze-przedarte fotele w kilku miejsca-okolo 2/3 małych dziurek

-zewnętrznie-kilka rysek, malutkich wgnieceń, nowe reflektory przednie(poprzednie parowały)

-auto z salonu z polski-2gi właściel.

-90tys przebiegu

 

cena-20.000zł

 

Moje pytanie-uwagi:

-podczas jazdy z zamknietym dachem po dziurach-bardzo skrzypi dach- Czy to normalne?

-czy przerobienie manualnej klimy na klimatronic to bardzo droga impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak parowały, to raczej coś było kombinowane.. chociaż nie wiem..

skrzypienie standard. Można je trochę ograniczyć poprzez natłuszczenie uszczelek, ale ten typ już tak ma. Z czasem jazdy po polskich drogach będzie bardziej skrzypiał.

 

klima manual na klimatronik - podobno wszystko się da, ale pytanie po co. Raczej zabawa nie warta świeczki i kosztowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie? Czy warto-opłaca się za tą kwotę?

/\/\/\/\/\

Dodam-silnik troche klekocze -cos lekko jak diesel. Sprzedający powiedzial ze razem z rozrządem trzeba zrobic kolo zmiennych faz rozrządu. Podobno kompletny rozrząd to 1400zl....-zgadza sie?

/\/\/\/\/\/\

Odnosnie skrzypienia-nie da się przykleic tam jakichs materialowych podkladek-co by mniej skrzypial ten dach?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze podciadnać na zamkach w dachu trzeba sciagnąć plastik ten który jest w poprzek nad głową w przedniej części dachu .co do silnika to sie nie wypowiem trzeba sie by było poszukać na forum o tym silniku .Pozatym fajna cena 20 koła ,

Jeżeli jest gdzieś ogłoszenie z tym autem to wrzuć linka.

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie tego ogloszenia juz nie ma.....

/\/\/\/\/\

Ale jest za to inna ciekawa megi-tylko musialbym skonczyc 200km do wrocka...

/\/\/\/\/\/\

Co sądzicie? Niby 2004 a zderzak i kieorwnica jakby po lifcie....

/\/\/\/\/\/\/\

http://otomoto.pl/renault-megane-cabrio-nowa-sekwencja-ideal-C25351969.html

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak napisu na tylnej klapie mogła byc malowana ,zderzak przedni oraz poduszka kierowcy po lifcie(chyba są również xsenony pewnie bez samopoziomowania widać w środku przyciski od ustawiania świateł nie ma fotek jak tam pod maską wyglada czy są wszystkie osłony itd .Antena nieoryginalna .

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli silnik klekocze, to do wymiany koło zmiennych faz rozrządu. Czyli jeżeli to 2.0 16v czyli silnik F4R to przebieg ma bardzo potężny.

 

co do ogłoszenia z otomoto, Wydma, zwróć uwagę na 8 zdjęciu (tył wnętrza auta) na tą szczelinę między zagłówkami, a plastikiem podszybia. Niezła szpara :D no i plastik nad przednią szybą - odstaje z prawej strony. Nieźle 'kulane'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzieki za info-a powiecie mi cos na temat tego radia?

/\/\/\/\/\/\

I przy okazji pytanie-zauwazylem ze bardzo rzadko ale zdarza się ze liczniki mają na środku bardzo duży wyświetlacz-w miejscu tej ikonki auta. Orientujecie sie w jakich wersjach wystepowal taki wyswietlacz?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

 

A orientujecie sie jaki koszt wymiany tego koła zmiennych faz rozrządu?

Edytowane przez Tommi3737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie pomóc w wyjaśnieniu kwestii? :

-zauwazylem ze w czesci meganek oprócz zwyklego radia jest jeszcze jakby drugie ponizej-jest to zmieniarka?

-zauwazylem ze bardzo rzadko ale zdarza się ze liczniki mają na środku bardzo duży wyświetlacz-w miejscu tej ikonki auta. Orientujecie sie w jakich wersjach wystepowal taki wyswietlacz?

-na co przy zakupie tego auta powinienem zwrócic szczególną uwage? (po za szczelnoscią dachu na myjce?)

 

Orientujecie sie czy jest jakis forumowicz w Łodzi bądź okolicach który ewentualnie bedzie mógł mnie przewieźć swoją megi? Abym mial porównanie?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

:D

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziebice1-masz racje. Czesc ludzi tak pisze specjalnie a czesc nie swiadomie. Ponawiam swoje pytania i proszę o odpowiedź obeznanych. Dodatkowo dokładam jedno kolejne:

-zauwazylem ze w czesci meganek oprócz zwyklego radia jest jeszcze jakby drugie ponizej-jest to zmieniarka?

-zauwazylem ze bardzo rzadko ale zdarza się ze liczniki mają na środku bardzo duży wyświetlacz-w miejscu tej ikonki auta. Orientujecie sie w jakich wersjach wystepowal taki wyswietlacz?

-na co przy zakupie tego auta powinienem zwrócic szczególną uwage? (po za szczelnoscią dachu na myjce?)

-czy jest mozliwosc tak ustawienia komputera w megance aby nie trzeba bylo wyciagac karty z kieszeni-aby można było uruchomić auto? Czy ta opcja jest we wszystkich egzemplarzach?

 

Orientujecie sie czy jest jakis forumowicz w Łodzi bądź okolicach który ewentualnie bedzie mógł mnie przewieźć swoją megi? Abym mial porównanie?

Edytowane przez Tommi3737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-ja mam dwa tz. na górze radio na jedna płytę na dole zmieniarka na dwie

-oprócz szczelnosci dachu sprawdź czy płynnie sie zmyka i otwiera reszta jak w innych autach ...

-co do odpalania to musisz mieć system Hands free (widoczny guzik na klamce) wtedy karty nie wyciągasz z kieszeni.

 

Wilhelm Karmann GmbH – niemieckie przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej zajmujące się produkcją nadwozi samochodowych (głównie typu kabriolet) oraz systemów zamykania dachów.

Edytowane przez Wydma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!