Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szyba pasażera i lewe lusterko - ?


cza1zip

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze swoim autem, ogólnie niedawno go kupiłem i dopiero zaczynam drążyć wszystkie posty i tematy ale nie znalazłem odpowiedzi odpowiadającej mojemu problemowi.

A więc: Posiadam Megane 3d 1,4 2003r. wersja privilege.

1.Szyba pasażera otwiera się tylko do mniej więcej 10cm przed drzwiami i zatrzymuje się sama i teraz żeby ją podnieść wciskam guzik i trochę się unosi i staje znowu w tej pozycji jakby coś ją blokowało. Dopiero po paru takich próbach i delikatnym wyczuciu guzika szyba wreszcie się podnosi.

2. Drugi problem to elektryczne składanie lusterek. Prawe się składa (chociaż tak skokowo),a lewe w ogóle nie reaguje. Ktoś pisał że można zdjąć lustro i tam zobaczyć jakieś styki, ale to raczej nie było dokładnie do tego problemu.

Ktoś miał podobne sytuacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba to mozesz sprobowac zamknąć szybe całkiem i przytrzymaj pozniej przez jakie 5-10 sek zamykanie szyby. Trzymajac do gory zeby sie caly czas zamykala po 10sek pusc i sprobuj otworzyc zamknąc normalnie szybe?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro próbowałeś szybę przyuczyć w obu kierunkach i nadal ten sam efekt, to zostaje zdemontować tapicerkę i zobaczyć co tam się dzieje. Zdjęcie poszycia to kilka minut roboty, jest na zaczepach i od góry zahaczona o rynienkę na podszybiu. To oczywiście przykręcone kilkoma TORX-ami

Do składania lusterek pod zwierciadłem nic nie zobaczysz, poza przewodami do napędu składania. Trzeba zdemontować całe lusterko od karoserii ale przekładnia i tak wygląda na nierozbieralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!