Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

obrócona panewka


pawel_1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników Renault.Mam problem silnik 1.5 dci k9k 722 jest uszkodzony obrucona obrócona panewka pęknięcie wyciek oleju z silnika .Co robić wymienić cały silnik i jak najszybciej sprzedać. Denerwuje mnie ta Renia. Wcześniej padł wtrysk Delphi i inne usterki .Proszę o podpowiedzi co robić z tym samochodem.

W temacie też poprawiłem

Wstyd kolego

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraaszam za błędy mam dysleksję.

Przeprosiny nie przyjęte :)

O takich przypadkach regulamin forum jasno mówi.

Posty można pisać w dowolnym edytorze, który ma opcję sprawdzania i przed wklejeniem na forum można poprawić.

Obecnie w przeglądarkach też jest opcja słownika PL i podkreśla jak coś się źle napisze.

Takie coś to nie dysleksja a LENISTWO. <czerwona>

 

Co do tematu, to jak cię denerwuje to i tak ją sprzedasz.

Sprzedaj w takim stanie jakim jest i nie będziesz miał problemów.

No chyba, że chcesz komuś naprawić lub po naprawie jednak się do niej przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

który sprowadzany z zachodu dizel ma realny przebig?

Moje obydwa......

w starszym rożnica in minus to 10tys km. raczej bład w wprowadzaniu danych jak robota ze skręcaniem przebiegu o taki mały dystans.

Drugi, dopiero w ASO wyszło ze silnik ma mniej jak pokazuje licznik, bo był kilka miesiecy wcześniej wymieniany w ASO na nowy. (wówczas na liczniku niecałe 120tys km, co się zgadzało z bazą w ASO. silnik tylko 27tys km.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz się czym martwić? :( który sprowadzany z zachodu dizel ma realny przebig?

zmieniaj olej/filtr i tyle

 

 

:):) , mój przebieg jest prawdziwy , samochód znam od zakupu w ASO w Polsce , wiec te 151 to realia, przy czym oleje wymieniane co 15 tys inaprwde silnik nie katowany a wręcz zawsze nie przekraczane 2 tys obr. na zimnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!