FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: relingi, belki dachowe - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Zasady nazewnictwa tematów

[Model faza] Tytuł tematu, przykład: [Megane I phI] Gdzie znajdę numer VIN?
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Scenic II phI
relingi, belki dachowe

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   k330 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:scenic II 03r.
  • Silnik:1.6 16V 83KW
  • Przebieg (tys.km):150

Napisano 07 listopad 2012 - 19:55

Panowie, mam taki problem, posiadam oryginalne relingi dachowe w swoim scenicu II, mam tu na mysli te 2 belki zakładane na dach w poprzek auta. I przy wiekszej prędkości jest bardzo denerwujący świst własnie przez te belki. Po mieście tego się nie odczuwa, ale przy prędkościahc powyżej 50km/h jest to bardzo słyszalne i uciążliwe. Takie świstanie. Bez belek jak zdejmę jest cisza. Więc to ewidentnie ich wina. Tylko dlaczego, oryginalne sa nie powinny chyba wydawać takich głupich dzwięków. Wszystkie klapki przy belkach te na kluczyk są zamontowane. Ma ktoś rozwiązanie tego problemu? poza jazda bez belek ( no ale sa mi potrzebne, czasem uzywam) W swoich autach tez macie taki świst?
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   borysek123 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Auto:Megane
  • Silnik:1,5dCI 105KM
  • Przebieg (tys.km):130,000

Napisano 14 listopad 2012 - 10:03

Ja w swoim meganie mam ten sam problem. Po przekroczeniu predkości 70km/h słychać to samo co u Ciebie. Nie zwracam juz na to uwagi podłaśniam radio i jest spokój. Na okres zimowy zawsze ściagam cały bagażnik z dachu i zapominam o wszytskim :(
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1