Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w doborze akumulatora pilne dla MAMY :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie moja mama jezdzi Megane 1.4 16V 2002 rok bodajze po lifcie ;) Od pewnego czasu po 2-3 dniach postoju auto nie pali. Nie wiem po doladowaniu akumulatora pali bez problemu. Dzis zamowilem nowe swiece i kable ngk. I chce wymienic akumulator. Jestem obecnie za granica ale moge jej zamowic poprzez alledrogo.pl Moje glowne pytanie brzmi Jaki zamowic do tego silnika wybralem bosha S5 lub S4 55AH 540A tylko nie wiem one wejda rozmiarowo bez problemu ? Jaki dobrac lewy + czy prawy + ??? to mnie nurtuje. Nie wiem jak to tam jest w ogole ;/ Moze doradzicie mocniejszy akumulator chce sie zmiescic w 300 zl z przesylka ??? nie chce zeby przyszedl a sie okaze ze jest nie wlasciwy. PS. Centra odpada:P Doradzcie cos prosze wroce kolo 20 z pracy to musze go zamowic. HELP ! ;)

 

Dodano: 26 lis 2012 - 17:47

phll znaczy ze po lifcie ? ;)

 

Dodano: 26 lis 2012 - 20:37

pomoz ktos prosze doradzi ktos !!!???? bo chcialbym zamowic... chociaz max dopuszczalny rozmiar aku ???

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po pierwsze

Od pewnego czasu po 2-3 dniach postoju auto nie pali. Nie wiem po doladowaniu akumulatora pali bez problemu.
Może być wiele przyczyn:

- stary akumulator

- słabe ładowanie

- duża upływność prądu (zwarcie w instalacji)

- zwarcie cel w akumulatorze

- etc.

 

Możesz wymienić akumulator na nowy i problem pozostanie.

 

Po drugie

tylko nie wiem one wejda rozmiarowo bez problemu ? Jaki dobrac lewy + czy prawy + ??? to mnie nurtuje. Nie wiem jak to tam jest w ogole ;/
zanim napisze się posta dobrze jest użyć opcji ;)

 

Po trzecie

Można to łatwo sprawdzić np.LINKukład elektryczny, układ elektryczny silnika, akumulator

i poszukać dobrej ceny.

 

Pozdrawiam

Lionel2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!