Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Klub czy forum


gipsiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy to forum to tylko forum czy klub renault megane??

Moze by tak pomyslec nad tym zeby dorownac KRC??

 

Pozdro

 

P.S

Nic mi nie wiadomo aby bylo jakies logo czy naklejki na auta:D

 

z tego co wiem ideą założenia forum nie jest tworzenie nowego klubu :!:

 

forum założyli ludzie z PIKUR'a (www.KlubRenault.pl)

 

podobnie KRC sie wywodzi z PIKUR'a - niestety KRC sie troche zatracił w swojej działalnośći i zapomniał o PIKUR'ze

 

 

nie bardzo by mi sie podobała idea tworzenia klubu meganki :!:

:!:

 

[ Dodano: 2007-01-12, 21:43 ]

naklejki na auta:D

tu masz naklejki i ramki pod tablice

 

http://www.klubrenault.pl/gadzety.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem adminie klubów renault megane coupe jest kilka ale naszych nie widziałem ale i tak uważam że to forum jest już formą klubu w końcu spotykamy się na pogaduchy hihihihihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak dokladnie... jest ogolnopolski klub renault czyli PIKUR, ale z racji ze Polska jest spora to sa oddzialy, ktore sie grupuja czasem :mrgreen: m.in SIKUR, KIKUR, POKUR itd...

 

ja tez sadze ze klubow nam juz wystarczy, forum jest glownie dla ulatwienia szukania rozwiazan ewentualnych problemow w wyszczegolnionej gamie modeli. i tak powinno zostac. w logo jest "forum" i ja bym tak tez wolal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Ja odkopię trochę temat.

Należę obecnie do RLKP (Laguny) i tam na prawdę to fajnie działa. Myślę o powrocie do Megane, ale szkoda, że nie ma takiego klubu. Na forum jest mnóstwo użytkowników, ale forum jest tak bardziej techniczne. Myślę, że znalazłoby się sporo osób na jakieś spoty w regionach, zloty krajowe (z forum ostatnio jak pamiętam to krajowy był w 2012 roku?).

Rozumiem, że założyciele chcą aby to pozostało forum, może więc stworzenie klubu (tak jakby obok forum), żeby współpracowało, ale było bardziej w sferze towarzyskiej niż technicznej jak obecnie jest forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to nie wina nazwy. Choćby to nawet stowarzyszeniem, albo unią użytkowników było nazwane, to i tak od użytkowników i ich chęci zależy czy takie zloty, spoty, będą miały wzięcie.

Można wejść w dział zloty spotkania i prześledzić jaki jest odzew w regionach na dość częste propozycje spotkań.

Nie uwierzę, że zmiana nazwy z forum na klub, a użytkowników z forumowiczów na klubowiczów coś zmieni.

Zresztą jak obserwuję kawałek internetu powiązanego z tą marką, to jest kilka takich for, gdzie głównym celem i mottem przewodnim jest pisane o dupie Maryni i organizacja życia zlotowego, za to z techniczna stroną cieniutko.

Wielu użytkowników naszego forum jest zarówno tam jak i tu. Tam dla życia towarzyskiego tu po pomoc techniczną.

By było śmieszniej, to tam nie przyznają się, że mają konta na megane.com i dość często tu się logują pod identycznymi nickami albo z innym nickiem a takimi samymi pozostałymi danymi.. (co widać w profilach)

Mało tego, wiele naszych danych, opisów, fotek, czy też materiałów jest na tamtych forach bez zezwolenia i autoryzacji powielanych.

Tam downloady są jednak chronione jak Fort Knox z jego zasobami złota.

By je przeglądnąć, trzeba przechodzić procedury rejestracyjne i dopuszczające. A jak wytkniesz złodziejstwo, to od towarzystwa wzajemnej adoracji możesz bana zaliczyć.

Nieistotne że racja nie jest po ich stronie.

Temat przerabiałem na własnym przykładzie.

Poznajdowałem tam filmiki i inne materiały jakie stworzyłem na potrzeby naszego forum.

Oczywiście wymagane sygnaturki, że materiał pochodzi z forum megane.com, są traktowane jako niedozwolona reklama konkurencji.

Reasumując...

Dziękuję za takie towarzystwo i raczej nie mam ochoty z takimi ludźmi się spotykać, pozostaję tu i najlepiej jak zostanie w obecnej formie.

A zloty.... no cóż, zaproponuj ciekawą formę, termin i miejscówkę, podejmij się organizacji, to zapewne będzie i odzew. Nie ma to jednak znaczenia czy zaprosisz forumowiczów czy klubowiczów.

Zmiana nazwy do niczego nie przymusza i niczego nie zmieni.

Edytowane przez gojgien
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea była taka, że miało to być tylko forum, taki miałem zamysł od samego początku i forum miało skupiać się na sprawach technicznych. Z czasem pojawiła się potrzeba spotkań i były organizowane spoty mniejsze i większe. Każdy kto ma chęci może się podjąć organizacji spotkania, czy to będzie klub czy forum, nie ma to znaczenia. Jak jeszcze mieszkałem w Poznaniu to organizowałem spotkania gokartowe, na początku nie było problemu z chętnymi, ale z czasem trudno było zmontować 6 osób do zabawy... Przeważnie kolidowała praca, sprawy rodzinne itp.

Edytowane przez Krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!