Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth - zestaw głośnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy chciales wybic sie zartem ale troche nie wyszlo. Bo akurat to wiem ze trzeba zaznaczyc.

Nic z tych rzeczy, czasem zapomina się o sprawach oczywistych. Aż boję się spytać jak parujesz bo zaraz mnie posądzisz o nierówne traktowanie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT w Renault jest bardzo "kapryśny". Niestety standard BT swoje a producenci swoje. Efekt jest taki, że czasami się połączysz, czasami nie, znam przypadki gdzie po połączeniu wycina połowę książki telefonicznej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapryśny to dobre określenie. Mi teraz (tfu tfu) działa jak należy a nic nie zmieniałem w telefonie. Może taka rada dla tych którym kaprysi - zauważyłem, że mniej problemów jest gdy mam włączony bluetooth w telefonie i dopiero wtedy włączam radio oraz nie daje dostępu (nie zgadzam się)do udostępnienienia książki telefonicznej. Co dziwne, książka telefonu i pojazdu jest dostępna z radia.

 

Radio potrafi czasem samo uznać, że prowadzi rozmowę i wycina wtedy audio - pomaga wybranie na chwilę (sekundę dosłownie) jakiegoś numeru z telefonu i rozłączenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problemy z Samsungami wynikają w dużej części z wersji Androida. Przed updatem do ICS w moim SII było idealnie - książka telefoniczna, ostatnie połączenia. Po updatcie do ICS i potwierdzeniu synchronizacji z książką rozłączał się co 30 sekund. Problem bardzo seroko opisywany w internecie. Niestety nie ma rozwiązania. Mam wyłączoną synchronizację z książką telefoniczną i działa bez problemów. Nie widzę tylko kto dzwoni więc musze się domyślać po numerach. Nie wiem jak z najnowszym androidem.

 

Pamiętam, że trafiłem kiedyś na radę aby nie wybierać nic na telefonie kiedy prosi o dostęp do książki telefonicznej. Zignorować ten komunikat. U mnie umożliwiało to prawidłową synchronizację książki (sic!). Ale działało to tylko w wersji przed ICS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie Android 4.0.4 na Galaxy SII i po jednorazowym sparowaniu po aktualizacji systemu, działa bez problemu. Sprawdźcie w ustawieniach radia wersję Bluetootha bo może tam znajdziemy jakieś stare i nowe wersje, które nie sprawiają problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem telefon na sony xperia J i połączenie odbyło się bez problemu, po sparowaniu łaczy się automatycznie po uruchomieniu radia w aucie :D problem polega tylko na tym, że nie zawsze jest dostępna książka telefoniczna telefonu, raz jest, a raz nie ;) może użytkownicy spotkali się z podobnym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!