Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth - zestaw głośnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zestawem glosnomowiacym w postaci kiepskiej jakosci (trzaski i przerwy w rozmowie) w czasie gdy rozmawim w czasie jazdy dzwoniacy do mnie lub odbierajacy rozmowe rozmowca nie slyszy dobrze co do niego mowie. Bylem w serwisie i na razie nic nie wiedza. Bede wdzieczny za pomoc.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytus, czy możesz podesłać linka do pliku update'u radia z BT na stronach Renault.co.uk ?

Jeśli mnie pamieć nie myli to jest tam tylko update do Multipoint'a czyli C-BOX USB.

 

U mnie na bolączki z rozłączaniem BT pomógł najnowszy firmware do radia. Wgrany tradycyjnie via CLIP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak bez problemu - było o tym na forum

Potrzebne części:

Radio

Nawigacja

Biała puszka - ale nie konieczna może zostać schowany stary wyświetlacz

Mikrofon

Sterownik radia pod kierownica ale nie koniecznie

Jak chcemy uruchomić navi:

Antena GPS

Sterownik w tunel

Wiązka kabli aby ułatwić montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przyłączam się do prośby o info skąd wziąć nowszy firmware do BT? U mnie nie wyświetlają się nazwy utworów przy streamingu po BT.

Udało mi się ustalić, że najnowszy soft (2013) ma wersję 91.12. Ja mam 84.15 :( Radio Carminat RadioSat.

Oto pełna lista kompatybilności telefonów (stan na 2013, Renault UK) - nowsza o 2 lata niż na PL stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przegląd się zbliża więc poproszę o aktualizację softu. Ja zauważyłem, że bardzo dużo zależy od oprogramowania telefonu. Na androidzie 2.3 było zajebiście. Od 4 zaczęły się problemy ale tylko na ROMie bez modyfikacji. Jak wgrałem Cyanogena znów wszystko śmigało jak złe. Później zmiana telefonu i 4.2 git. Wrzuciłem 4.3 i zaczęły się problemy (nie działa wykaz połączeń i kontakty się nie synchronizują). Ważne, że nie rozłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi samsunga galaxy s5 nie wykrywa w ogóle, z s2 smigało bez zarzutów. Dzwoniłam do aso spytać o aktualizacje oprogramowania, to powiedzieli, że mam przyjechać z telefonem bo to może być coś z nim nie tak. Mi sie wydaje, że po prostu to oprogramowanie ani nie trybi z wersja androida ani bluetooth 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niedawno zmieniłem telefon na LG z systemem KitKat 4.4.2.

Również w tym przypadku miałem problem z książką telefoniczną.

Po instalacji aplikacji Bluetooth File Transfer i Bluetooth Phonebook (kiedyś IRMc Phonebook)

problem znika.

 

Bluetooth Phonebook dostępny jest aktualnie w dwóch wersjach darmowej i płatnej.

Darmowa wersja zmienia losowo wybraną cyfrę w numerze telefonu dlatego konieczny jest zakup wersji płatnej ( 6 PLN).

Polecam sprawdzenie darmowej wersji i jeśli ta zadziała (książka będzie dostępna jednak z błędami w numerach telefonu) zakup tej płatnej.

Po instalacji wersji płatnej w menu samochodu trzeba wybrać aktualizację kontaktów.

Edytowane przez fillon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!