Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth - zestaw głośnomówiący


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Update xiaomi MI5 z 8.1.2 do miui 8.2 rozwiązało sprawę. Jeśli nie masz w aktualizacjach widocznego update do wersji 8.2 (nougat) wejdź w ustawienia regionu zmień na Indie aktualizacja powinna się pojawić automatycznie. Po aktualizacji zmień region. U mnie teraz bluetooth działa poprawnie.

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu. A mianowicie posiadam Fluenca z 2014 roku. Mam problem chyba z mikrofonem ponieważ gdy się połączę z telefonem i gdzieś dzwonię to ten ktoś mnie nie słyszy, ja słyszę wszystko w głośnikach. Co może być przyczyną??

Dodsm że wcześniej wszystko śmigało jak należy.

Edytowane przez barmanek845
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Samsunga S7 z Androidem 7 na pokładzie, czy M3 połączy się z nim? Ktoś testował? Radio w aucie to: "Radio CD/MP3 R-Plug&Radio Plus"

 

---Dodane:

Odpowiem sam sobie: Samsung S7 z Andkiem 7.0 działa z w/w radiem b. dobrze. Streaming muzyki z YT, odbieranie i wykonywanie rozmów - wszystko od ręki zadziałało. Parowanie również.

Edytowane przez infwlk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry

Dopiszę się tutaj do wątku. Dzisiaj w moim Fluence pojawił się dziwny problem.

Gdy ktoś do mnie dzwoni, podobno słyszy mnie ale ja nie słyszę tej osoby. Tak samo jak wybieram numer, to nie słychać dzwonka.

Resetowałem ustawienia radia, ponownie parowałem telefon i nic.

Radio czy inna muzyka, gra bez problemu.

Wujek google jakoś nie wykazuje żadnych konkretnych wyników.

Ktoś spotkał się z takim problemem?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam Megane Grandtour 2012 , przestał działać zestaw głośnomówiący, telefony są sparowane, po włączeniu auta pokazuje że jest połączony z telefonem ale jak dzwoni telefon to zestaw nie działa. Mamy oryginalne radio w aucie. Co może być tego przyczyną? Czy trzeba jechać do serwisu podłączyć auto do komputera?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy jest  taka możliwość (Scenic III  ph1) aby mieć podłączone 2 telefony poprzez bluetooth jednocześnie do fabrycznego zestawu głośnomówiącego?  Wiem, że w ustawieniach można chyba bodajże przypisać  5 numerów telefonów, ale czy jest opcja aby działały 2 jednocześnie z zestawem głośnomówiącym fabrycznym?  jeden telefon mi działa bez problemu, ale drugi już nie mimo, że jest numer przypisany. Żeby działał drugi telefon ten pierwszy muszę wyłączyć bluetooth. I dopiero drugi podłączyć i działa.

Chciałbym po prostu jadąc z żoną aby i mój telefon i jej był jednocześnie podłączony i działał zestaw głośnomówiący z obu, czy jest to w ogóle możliwe  w Scenicu  III ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, k330 napisał:

Czy ktoś wie czy jest  taka możliwość (Scenic III  ph1) aby mieć podłączone 2 telefony poprzez bluetooth jednocześnie do fabrycznego zestawu głośnomówiącego? 

Nie ma. W danej chwili tylko 1 aparat może być aktywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Proszę o podpowiedź przyczyny usterki.  Podczas rozmowy o osoby mnie słuchającej słychać jakby pisk (gwizd lekki, szumy, jak odgłos łączenie z internetem za zamierzchłych czasów poprzez modem :). Mam wersję oprogramowania First_3.0.0.27 Classic,  radio bez nawigacji. Nie zależy opisana sytuacja to od telefonu jakiego używam.

Edytowane przez mareks 1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!