Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Filtr paliwa.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz w katalogu Filtrona, tam masz podane numery i według nich poszukaj zamienników innych producentów. To już według uznania

Zwróć uwagę na moc silnika jaki posiadasz.

Z tego co wiem do 1,5 samego wkładu nie zakupisz bo były tam dedykowane całe, nierozbieralne filtry.

Ten który przedstawiasz jest dla silników 1,5 82 i 101 KM

http://www.filtron.pl/pl/index.php?idp=15&fd=&Typ_Pojazdu=1&Marka=8037&FC_Marka=8037&Identyfikator1=35966&TYP_SILNIKA_P=K9K&Model=10707&SILNIK1=1.5dCi&MOC=101#idn35966

Same wkłady do rozbieralnych filtrów, kosztujące kilkanaście złotych są w 1,9dCi

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat tutaj się wyjątkowo nie zgodzę... o ile generalnie nie polecam Filtronów (za marną jakość), to tym razem w kwestii filtra paliwa polecę go bardziej niż WF Sędziszów.

na Filtronowym odpalał mi znacznie lepiej niż na WF. obydwa tak samo zmieniane, zalane paliwem i odpowietrzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał by nie kupować purfluksa bo też może kiedyś nie odpalić.

Ale co ma filtr do odpalania? Zwłaszcza jak jest nowy, czysty. Dopiero jak jest strasznie zasyfiony mogą wystąpić trudności ale na to marka nie ma wpływu.

Podobno do tego silnika pojawiły się filtry z wymiennym wkładem, pisał otym mrarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj filtrona bo możesz auta nie odpalić.

Polecałem tylko katalog filtrona dla sprawdzenia co w aucie być powinno.

Jest prosty i przejrzysty, a ponadto łatwo dostępny nawet w necie

Wielu sprzedawców w Allegro posługuje się oznaczeniami dla tych filtrów w swojej ofertach. AP, OP...

Nawet w hurtowniah z tego katalogu korzystają, a sprzedają filtry innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr...to fitr..najwyżej wczesniej samochód zacznie się dławić..myslicie,że kupują dzisiejszy filtr za 30zł wytrzyma on trzy razy tyle km co filtr za 10zł? Dzisiaj wszystkie filtry robione są najtaniej..czyli w Azji..obojętnie jaki kupicie..wymienicie go po tym samym przebiegu :mrgreen:

 

Dodano: 20 gru 2012 - 21:17

tylko filtr delphi (ja stosuje tylko te)

A co ile wymieniasz? Bo to jest ważne a nie nazwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wszystkie filtry robione są najtaniej..czyli w Azji..obojętnie jaki kupicie..
jeśli Sędziszów Młp. "leży" w Azji to zmień lepiej dilera :D

różnice w filtrach są znaczne, przede wszystkim najważniejszy jest stopień filtracji i materiał filtracyjny, w dalszej kolejności jakość wykonania. przy czym nawet najlepsza tkanina czy bibuła filtracyjna umieszczona w byle jak zgrzanej/klejonej obudowie na nic się nie zda :D

nie ma co więc co porównywać np. filtrów HART z PURFLUXAMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!