Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Różnica między modelami Megane I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

~~~~~~~~~~~~

Mam pytanie. Mianowicie mam megane ph I cabrio i jest troche zdarty blotnik przedni i zderzak. I tu kieruje pytanie do Was. Panowie i Panie czy jak posiadajac coupe czy cabrio itp.(dotyczy I ph I) to czesci karoseryjne pasuja do siebie np. blotniki, maska, zderzak, lampy itp.

~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~

Z gory dziekuje za odp.

ps. zalozylem temat bo takowego nie znalazlem

Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Według mnie to w Megane :

Od 96 do 99 (przed Liftem) Lampy są takie same, błotniki maska są takie same w każdej wersji nadwozia

Od 99 do 02 (po Lifcie) Lampy są takie same ale nie pasują do wersji przed Liftem, maska tak samo pasuje do tego przedziału rocznika < ze wzdl. na Lampy> błotniki i reszta jest taka sama w każdej wersji nadwozia (ale po Lifcie)

Oczywiście drzwi przód od Coupe nie będą pasowały do np. HB i odwrotnie :D

Nie jestem pewien co do Zderzaków jeśli chodzi o różnicę pomiędzy Coupe a HB, Kombi , Sedan.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi pasować. One się niczym nie różniły w latach 1996-2002. Więc klapa powinna pasować :D

Ale powiem ,że przeszukując "Alledrogo" z Megane I w Kombii to nie znalazłem przed liftem ;)

Edytowane przez 19megi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącze sie do pytań: zderzak tylny po lifcie do HB czy podejdzie z Coupe?

 

albo drugie pytanie, czy zderzak z 1996 roku podejdzie do Meganki z 2001? Na zdjęciach wyglądają na identyczne, ale nie wiem co z zaczepami...

Edytowane przez Krzychup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem nowym uczestnikiem forum jak i użytkownikiem Renault Megane I Kombi 2002r.Mam pytanie czy tylna blenda mocowania i oświetlenia rejestracji z megane HB będzie pasować do kombi, bo otwierając klapę urwał mi się cały zaczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam , raczkuje z Megan Coupe i potrzebuje wymienić błotnik przód mam auto z 98 r czy będzie pasował do niego błotnik ze zwykłego megane też z tego rocznika bo do 99 r rozumiem że była to ph I od 99 była megan phII ?

Edytowane przez wysio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam megankę po lifcie,w hathbeku 2000r, wymieniałem tylną klapę na tą sprzed liftu z 1998, ta sprzed jest jakaś węższa nad tylnymi lampami, wystają ok 1cm. Ta orginalna była na równo...w zamku rozstaw śrub jest mniejszy, zawiasy są niższe i klapa jest bardziej zapadnięta wg.dachu...???

Edytowane przez saweksz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!