Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

skrzynia biegów


pawelsikora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników i od razu proszę nieśmiało o pomoc -

Mam jedno pytanie - W Megane III 2010 r, 1,6 - 110 KM daje się słyszeć podczas postoju dziwny odgłos najprawdopodobniej ze skrzyni biegów (5 biegów )podczas pracy silnika przy WYCIŚNIĘTYM pedale sprzęgła. Jest to dźwięk przerywany jakby nierównomierne tykanie zegarka, ciągły i USTĘPUJĄCY CAŁKOWICIE DOPIERO W MOMENCIE WCIŚNIĘCIA PEDAŁU SPRZĘGŁA W PODŁOGĘ DO OPORU. Proszę doradźcie coś !!!!!!!!! :mrgreen:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.10 - Caps Lock

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady z tym "światem francuzów" i kataklizmem z powodu głupiej skrzyni. Jak jest gwarancja to jechać do ASO, jak już nie ma to do dobrego niezależnego serwisu po poradę. Meganka to przecież zwykły popularny kompakt z masowej produkcji, który ma prawo popsuć się tak, jak wszystko inne. Jak komuś zależy na lepszej jakości, to można odwiedzić salon Infinity albo Lexusa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam pewności czy na pewno chodzi o podobny dźwięk, który występuje w mojej meganie III. Dźwięk nieco terkoczący, który znika po wciśnięciu pedału sprzęgła; wystarczy nawet trochę je wcisnąć żeby dźwięk zniknął.

Byłam z tym w serwisie i ustalono, że jest to rodzaj fabrycznej "usterki" której nazwa fachowo brzmi: "hałas od akumulatora ciśnienia na przewodzie pedału sprzęgła". Mój serwis chce te dane wysłać do producenta i możliwe, że renault coś wymyśli żeby się tego dźwięku pozbyć. Będę w serwisie pod koniec stycznia celem dokumentacji tej "usterki".

 

Pozdrawiam

alehandra

Edytowane przez alehandra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!