Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze "mgłowe" do Megane 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy są gdzieś dostępne takie spryskiwacze mgłowe, do Megane 3 ?

Ostatnio widziałem w akcji taki spryskiwacz w Focusie znajomego , po prostu rewelacja.

W Fordzie wystarczy wymienić sama końcówkę spryskiwacza ( groszowa sprawa nawet za oryginał) i ma się dużo lepsze zraszanie przedniej szyby.

Czy do Megane 3 można dobrać jakieś takie dysze mgłowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele sceniców III piszą o takich w temacie o mgłowych do meganki i sceniola II

http://megane.com.pl/topic/37271-spryskiwacze-mglowe/page__view__findpost__p__298022

koszt niestety nie jest taki groszowy bo sztuka kosztuje około 50 zł, na razie dostępne jedynie w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie gojgien dobiłeś ta ceną.

Do Forda są naprawdę dobrze działające i kosztują poniżej 20 zł, tu jest link do sklepu:

http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Dysza-spryskiwacza-Mondeo-Mk1-Mk2-przednia-niepodgrzewana-5148413-FORD/1376

 

Szkoda że od Forda wyraźnie nie pasują do megany 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Ze względu na wykazywaną przez moją osobę dużą nerwowość w sprawie działania fabrycznych spryskiwaczy w MIII PhI, podbijam temat.

Czy ktoś już sprawdził czy nie ma na rynku pasujących sprysków mgłowych w rozsądnej cenie?

Przeglądając wątek poszukałem na aledrogo i mają takie cuś:

berlingo stare thumb_hosting_zdjec_1468314027__pug_stary.jpg

berlingo nowe thumb_hosting_zdjec_1468314058__pug_nowy.jpg

a tak wygląda sprysk megane thumb_hosting_zdjec_1468313925__meg_iii.jpg

to który będzie pasował?

Pierwszy za 9,90zł/szt, drugi 20zł/szt.

 

Kolego, przerzuć te zdjęcia na nasz serwer z adnotacją w poście skąd pochodzą, zdjęcia z linków niedługo wyparują i pożytku z Twojego postu nie będzie... - Krzychu

Poprawione. Zdjęcia z aukcji allegro.

Edytowane przez pagor1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czytałem, może powinienem umieścić pytanie w tamtym wątku. Wiemy że dyszy do nowego kangoo nie ma w serwisach, ale dla mnie zagadkowa wydaje się sprawa które spryski od berlingo pasują, bo na oko widać że te do nowego odbiegają kształtem od oryginału renault. Sprubuję w takim razie na priv do kolegów napisać może potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie czy coś wiadomo z tymi spryskiwaczami mgłowymi od berlingo jak pasują do scenica III,bo tych od kangoo II już się nie dostanie są zastąpione normalnymi spryskiwaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpejdżu Megane Sport pod filmikiem pokazującym działanie takich spryskiwaczy znalazłem link do aukcji: klik. Z przesyłką wyjdzie chyba około 65 zł.

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, ktoś już coś wykombinował, do kangoo II nie ma nawet w specjalnym sklepie gdzie zawsze coś znajdowałem. To pasują od partnera czy berlingo? Bo końcówki to samo, ale inne są haczyki. Jak to zamontować? Jak można w samochodzie zamontować takie beznadziejne spryskiwacze. Gdyby chociaż miały regulacje. Ale nie ma, więc już trzeba brać mgłowe.

 

bo spryskiwacze do kangoo 2 i megane sa troche inne (kangoo szersze) to jak to moze pasowac?

Edytowane przez dreq02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

faktycznie da się regulować mimo, że tak nie wyglądały. Igłą trochę coś poszło, ale przeszkadzała krawędź trochę maski.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Pytanie: mam możliwość kupna od kangoo 2 ale dawać kasę (wiadomo, że kosztują) a ma lecieć słabo mgiełka - ktoś tak pisał, to czy nie próbować od berlingo albo partnera? (mimo, że kango uchwyt jest taki sam a w citroenie czy peugocie już inny ale zbliżony).

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Zobaczę co dzisiejsza regulacja da. Z drugiej strony lepiej gdyby nawet szyba była lekko pokryta płynem, niż w paru punktach tylko (a wycieraczki pracują na sucho)

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

hmmm jak można coś takiego wymyślać ;/

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9, 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!