Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie do znawców Clipa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam prośbę o pomoc, mam okazję pojechać i podpiąć się pod Clipa u kolegi. Chciałbym sprawdzić jakieś podstawowe parametry itp. Nie mogę nigdzie znaleźć jakie parametry powinny być wskazywane, żeby było w normie (głównie chodzi mi o wtryski). Czy wie ktoś gdzie takie normy znajdę, a może ktoś je zna i mógłby się podzielić? Megane II phI 1,9 dCi 120KM

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorcowo jest jaka korekcji nie ma wcale. Jakieś odchyły będą zawsze. Jak jest -2,5 do +2,5 jest tak se. Powyżej już należy się bardzo przejmować co nie znaczy, że panikować

Edytowane przez TheOktik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że to w lusterku nie zawsze musi być z silnika. Tam to się maże nakładać.

Przykładowo u siebie obraz w lusterku mam stabilny, a lekkie drgania czuję i głośniejszą pracę słyszę jak klima jest włączona. Po wyłączeniu klimy silnik pracuje jak należy w całym zakresie obrotów.

Wynika że przyczyną drgań jest sprężarka albo jej wirujące części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Witam serdecznie. To mój pierwszy post na tym forum. Jeśli coś napiszę głupiego ,to przepraszam.

Kolega para się naprawą Renówek, lata temu instalowałem mu clipa v109. Niestety padł mu wysłużony laptop z win xp. Chciałem mu zainstalować tego clipa na viste 64bit, ale ciągle ,,nie jest platformą clip,,. v143 to samo. Nie wiem gdzie problem. Czy fakt, że sam próbował instalować bez uprzedniego wgrania wpisu rejestru i pomimo starań gdzieś siedzi wpis blokujący instalację, czy może 64bitowy system jest nie do przejścia. Próbowałem oczywiście instalować ze zgodnością xp sp2 i sp3, ale nic to nie dało.

Proszę o radę, czy dalej próbować, czy może nowe wersje są kompatybilne  architekturą 64 bitową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!