Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ogólne problemy z scenicem


mariusz325

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :!:

autko stoji na kanale już ale dopiero w poniedziałek rano będę zabierać sie do wyjmowania.I tu mam pytanie, czy ma ktoś zdjęcie silnika z tyłu żeby zobaczyć jak on jest usytuowany? bo ja z dołu patrzyłem i go nie widziałem :!: wszystko jest od spodu bardzo brudne.

Nie wiem czy on nie jest pod turbiną ,tak mi się zdaje jak ręką szukałem.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik jest dokładnie w tym miejscu gdzie zaznaczyłeś. Co do turbiny to na początek zobacz czy nie siadła przepływka. To, że łopatki turbiny się obracają to pewnie zobaczyłeś zdejmując wąż i kręcąc palcem turbinę. To niestety nie znaczy, że działa poprawnie. Zobacz do przepływki a potem sprawdź czy po przegazowaniu na wyższe obroty rozpiera wąż od turbiny do kolektora ssącego (intercoolera jeżeli posiadasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :!:

Wszystko co napisałeś to sie zgadza.A jak tą przepływke sprawdzić? intercooler mam ale te grube przewody nie twardnieją.A co w tej przepływce sprawdzić i gdzie ona jest?? to jest taki plastik w tej grubej rurze co idzie z IC do turbiny?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki silnik jak mój więc masz filtr na silniku. Przepływomierz jest z tyłu obudowy przy grodzi. Do przepływomierza podłączony jest wąż od intercoolera. Odepnij wtyczkę od przepływomierza i przejedź się kawałek - jak będzie wyraźnie lepiej przyśpieszał to przepływomierz do wymiany. Poszukaj na forum było już wałkowane. NIE WOLNO jeździć na odpiętym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,sprawdze ją i dam znać.

 

Kolego Prezes pierwsze słysze żeby za cytowanie postu dostać ostrzeżenie. :!: Dobry jesteś. :)

Regulamin forum jasno mówi :)

"5.13 Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. Zbyteczne i nie estetyczne jest przepisywanie tego samego bezpośrednio pod oryginalnym postem.":

Traktuje też o tym jak się załatwia takie sprawy :)

Jako, że to nie pierwszy raz to :!:

Regulamin forum zaakceptowałeś przy rejestracji na forum, że tak przypomnę :)

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!