Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pokrętło regulacji lusterek


Rekomendowane odpowiedzi

demontował ktoś element oznaczony strzałką?

ukruszyła się ta końcowa "kula" i muszę wymienić cały ten trzpień sterujący. zastanawiam się, czy będzie pasował od lusterek pokrętła lusterek nie składanych elektrycznie...

ale najważniejsze, jak wyjąć ten trzpień? ;)

 

thumb_hosting_zdjec_1358458561__01.jpg

 

Na przyszłość, proszę kopiować właściwe linki :D

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tez do tego miejsca rozebrane, jak przy próbach z lusterkami składanymi zakopciło mi się z tego miejsca. Na szczęście tylko smar się zagrzał i wytopił.

moim zdaniem ten element jest już połączony z gałką i to raczej ona jest najpierw do zdjęcia, może pod nią jest jakieś zabezpieczenie i całość dopiero wtedy w dół da się wyciągnąć.

 

Dodano: 18 sty 2013 - 00:52

w ostateczności zeszlifuj tą kulkę i w to miejsce wklej odpowiedniej wielkości koralik jakimś dobrym klejem. Czasami całe takie sznury można za 3-5 zł zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ta kulka mi odpadła, a jest ona niezbędna, bo ona steruje silniczkami ustawienia lusterek. no i raczej musi być solidnie zamocowana IMHO klej nie wytrzyma :D

muszę chyba kupić pokrętło i podmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Po co mnie przedrzeźniasz :?:

W jaki sposób dostać się do tej diody? Zdemontowałem górną obudowę i nie mam pojęcia jak wydrzeć tą płytkę :unsure:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki - rozebrałem ale u siebie nie mam diody, mimo że plastik i biała kropka na pokrętle przepuszczają światło. Wie ktoś czy można jakoś rozróżnić pokrętło z podświetleniem od pokrętła bez podświetlenia bez rozbierania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnienie będzie raczej trudne, skoro masz przygotowane pod podświetlenie a tylko diody brak (ja mam nie podświetlane i kropka jest po prostu namalowana tak jak inne symbole, nie ma elementu przewodzącego światło itp.). Sprawdź też czy masz zasilanie podświetlenia w kostce od pokrętła (bo z tego co kojarzę nie zawsze jest pełne okablowanie w kostce) - od tego bym zaczął.

Edytowane przez darek_fsw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię jeszcze raz temat, udało mi się dorwać pokrętło z płytką z podświetleniem, rozebrałem oba pokrętła moje -08r. i to które kupiłem -05r.

Różnic jak widać po zdjęciach nie ma z wyjątkiem tej płytki z diodą, piny są takie same, po podłączeniu kupionego pokrętła wszystko działa z wyjątkiem podświetlenia, dioda jest dobra, numerki części do której wchodzi wtyczka są również identyczne. W czym może tkwić problem?

 

thumb_hosting_zdjec_1484862250__16179204_684138401769231_2415857631483284792_o.jpg thumb_hosting_zdjec_1484862272__16177602_684138515102553_2714536691495147224_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!