Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odprysk na przedniej szybie, czy można to naprawić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawa się wyjaśni tzn. kiedy naprawię lub ewentualnie wymienię szybe to dam znać co i jak, ale nie wcześniej jak za ok. miesiąc/dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się udzielę w temacie jako że jestem świeżo po zabiegu.Szyba solar (foletowa) gdyby ktoś nie wiedział że taką posiada.Uszkodzenie pojawiło sie po uderzeniu kamykiem,moje w żargonie "szybowników" nazywa się bawolim oczkiem,jest to coś na kształt sierpu ok 5mm .Pojechałem bodajże na drugi dzien do zakładu i Pan lojalnie mnie poinformował że może w tego rodzaju szybie wystąpić mleczny ślad ale że pomimo że to jest solar to powinno się bez problemu skleić.Zaaplikowali żywicę i po naświetleniu UV i odklejeniu foli praktycznie nie było śladu sklejenia.Uradowany że nie było już tego widać pojechałem w droge.Niestety na drugi dzień pęknięcie pojawiło się ponownie.Po udaniu się do zakładu Pan był zdziwiony że wyszło i powiedział że drugi raz już sie tego nie naprawia ponieważ zywica już zastygła w pęknięciu.Koszt naprawy został zwrócony.Poinformowano mnie też o cenie szyby gdyby ktoś był ciekaw.Coś ok 600 zł normalna i ok 1000 zł solar,wszystko razem z montażem.Pęknięcie jak do tej pory nie "idzie" dalej więc zostawiam je tak jak jest bo znając ludzi to jak bedę kiedyś pozbywał się Scenica zaraz stwierdzą że szyba zmieniona to pewnie był przystankiem na lini nr 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam...

Szybę naprawiłem, nie jestem może w 100% zadowolony, ale lepiej wydać 100zł niż 1000zł. Z dwóch odprysków po jednym została tylko biała kropeczka praktycznie niewidoczna (jestem zadowolony), a po drugim niestety został odprysk (mniejszy niż był), ale jest widoczny (Pan powiedział, że nic już więcej z nim nie można zrobić i tak musi zostać, ale jest zabezpieczony i nie powinien pękać dalej, a jeżeli bardzo mi to "przeszkadza" to pozostaje tylko wymiana szyby). Na szczęście nie jest on w polu widzenia bo znaduje się nad piórem wycieraczki pasażera więc tak juz zostanie, myslę że za jakiś czas nawet nie bedę zwracał na niego uwagi.

Pozdrawiam...

Edytowane przez Depe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!