Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z uruchomieniem zimnego silnika 1.5dci, świece żarowe były 3 przepalone- zostały wymienione na nowe (4), nic nie pomogło- prąd nie dochodzi do świec podczas rozruchu zimnego silnika (kontrolka od świec żarowych się pali), wymieniony został sterownik świec nic nie pomogło przejście pomiędzy kablami od sterownika, a świecami jest. samochód był w serwisie, mieli dojść co jest nie tak( wykasowali błędy, powiedzieli że auto dobrze odpala(ciepły)). po wyjechaniu z serwisu zapalił mi się komunikat (skontroluj układ wtrysku paliwa a po chwili skontroluj układ wydechowy) wcześniej się nie pojawiły, wróciłem do nich podłączyli pod kompa wykasowali błędy i powiedzieli że powinno być dobrze. po przyjechaniu do domu około 50km komunikaty ponownie się zapaliły. pojechałem do serwisu boscha też nie mogli dojść od czego te błędy się wyświetlają i czemu świece nie grzeją. wczoraj chciałem jechać na tempomacie to po włączeniu komunikat skontroluj regulator prędkości i skontroluj ogranicznik prędkości. bezpieczniki były sprawdzane wszystkie chyba( no chyba że jakieś są gdzieś ukryte w innym miejscu lub jakiś brakuje) wszystkie dobre.

nie mam pomysłu co może być nie tak w tym aucie. auto było sprowadzone 2010-2011rok produkcji.

jeżeli zły dział proszę o przeniesienie bo nie wiem pod co to podpiąć bo wszystko tu jest ;

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

To jest forum a nie komunikator. Przeczytaj jeszcze raz i zbuduj normalne zdania, zaczynając je napisaną odpowiednio literą. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!