Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Obejmuje, Ja swój przywiozłem z Francji.

Nie koniecznie, mój też jest z Francji a nie ma go na liście.

Może jest to związane z historią tych samochodów w polskiej sieci serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zwróciłem na to uwagę.... Listy zamieszczanie przez UOKiK, zazwyczaj obejmują tylko auta, które przez polskie salony były sprzedane. Już niejednokrotnie takie akcje były i tak to działało. z tego tez względu, mając w pamięci takie praktyki, swojego sceniola drugiego do ASO na przegląd i wymiany oleju i filtrów przynajmniej raz zaprowadziłem, by w bazie danych było odnotowane, że takie auto wypuszczone na rynek francuski obecnie jest w Rybniku.

W takich przypadkach mogę się spodziewać powiadomienia od lokalnego serwisu. (i tak co chwila jakiegoś SMS-a z promocjami wysyłają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem użyj :notacrook:

Przeniosłem

 

Szukałem wpisując

akcja serwisowa

nic nie wyskoczyło w tym konkretnym temacie dlatego założyłem nowy temat.

Mojego auta też nie ma na liście ( auto z Niemiec) ale jutro z ciekawości zadzwonię do serwisu w którym poprzedni własciciel robił zakupy i zobaczę co powiedzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dzwoniąc do najbliższego i podając VIN, dowiesz się czy auto jest objęte akcją przywoławczą.

:notacrook: Kolejne potwierdzenie, że lista obejmuje tylko auta zakupione w Polsce...

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znalazłeś swój VIN na podanej na poprzedniej stronie liście??

Hmm macie racje :notacrook: , nie ma mojego nr VIN na tej liście, więc zostaje telefon do serwisu. Ja o akcji wiem z konta na Moje Renault. Sorki za zamieszanie. :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam ten daszek chyba z dwa lata temu odleciał. Właśnie któreś mocowanie nie trzymało. Pech w tym że na A4 to było ale w miarę mały ruch, parę rys, urwany kabel albo lampa cała i szło samemu zrobić, posklejać itd. Będzie trzeba sprawdzić czy VIN jest na liście.

Edycja

Sprawdziłem teraz numer VIN i jesteśmy na liście, auto było kupione z PL. Wie ktoś dokładniej na czym polega ta akcja , co wymieniają albo poprawiają, bo nie wiem czy opłaca się nam jechać do nich jak sami te mocowania pokleiliśmy i nowe kołki były wstawione i się trzyma mocno.

Edytowane przez Tom_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom 89 jak pisałem wyżej jestem umówiny na poniedziałek godz9 po powrocie zdam relację co i jak robią.

Mój renualt jest z Niemiec był serwisowany co rok ale w spisie podanym wyżej go nie ma pierwswze 6znaków jest ale dalej nie ma nic na J......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz numer VIN i jesteśmy na liście, auto było kupione z PL.

Czyli tak jak zawsze, UOKiK podaje tylko spis aut w polskich salonach sprzedanych.

Kto wie, że jego auto zostało indywidualnie do kraju sprowadzone, powinien w tej sprawie do ASO zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem bo czytam i dodatkowo dzwoniłem do ASO tam mnie poinformowano co będą robić ale inni dopytują więc odpisuję że jak będę po to opiszę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w ASO w Krakowie na al. Pokoju. Daszek ledwo się już trzymał, chyba był już wcześniej klejony bo jakieś ślady kleju było widać. Bez problemu został za darmo przymocowany na nowo i teraz siedzi porządnie. Osoba przyjmująca pytała się tylko czy nie jest gdzieś pęknięty z zewnątrz/porysowany. Niestety musiałem zostawić auto (trzeba było iść do pracy) ale z tego co się pytałem to usunęli te pęknięte zaczepy i dali całkiem nowe. Ile w tym prawdy nie wiem :!: Całość trwała dłużej niż powiedziane wstępnie 3.5h przez konieczność rozmrożenia auta (kochana pogoda...).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!