Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup laguny


danwis

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taką lagunę w wersji po lifcie (z 2000r) z silnikiem 1.6 16V. Auto było bezawaryjne. Nawet wymieniane na forum cewki mi nie padły :notacrook: Musisz jednak wiedzieć, że auto jest ciężkie i z tym silnikiem nie jest demonem prędkości... Jak jeszcze włączysz klimę to wyprzedzanie trwa wieki. U siebie nauczyłem się, że przed manewrem wyprzedzania wyłączałem klimę (miałem zwykłą, nie klimatronika) i włączałem po wyprzedzeniu. Odnośnie mechaniki, zawieszenia to mam bardzo dobre wspomnienia, bo nie musiałem NIC robić. Zawieszenie było ok aż do sprzedaży (w ciągu 2,5 roku przejechałem ją ponad 50 tyś km - obecnie tych km robię zdecydowanie mniej :notacrook: ). Jeśli trafisz na zadbaną to nie musisz się w zasadzie niczego obawiać. No, ale teraz takie auta mają już ponad 10-11 lat... Moja miała 6 w momencie zakupu, a gdy ją sprzedawałem to 8 lat.

Edytowane przez norbert_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolega dogina jedynke już jakieś 5 lat . Lata na Niemcy 2-3 razy w miesiącu 700KM A i na miejscu raczej też nie stoi. 1,8+GAZ .W tym roku rozzadziło my skrzynie , po za tym nic się nie dzieje . Wymiany na bieżąco i do przodu. Uważam że bezawaryjność ma na dobrym poziomie.Choć mówią że to zależy od egzemplarza (jak w każdej marce)

 

Przed wysłaniem przeczytaj co paluszki wystukały !

Tomik

 

Wartało by teraz powiedzieć, że ja tylko dyktowałem a kolega pisał :bash: albo przyznać się do picia piwa :oops:

Edytowane przez szaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!