Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Potrzebuje pomocy przy wygłuszaniu , odpłatnie czy też od tak kogoś kto to robił i się na tym zna.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów .

Moją Megane IIphI nabyłem w grudniu i od samego zakupu towarzyszyły jej różne trzaski , stuki i pierdzenia w zależności od obrotów jeśli idzie o plastiki drzwi kokpitu i inne . Przyznam się że podjąłem się próby lokalizacji i wygłuszenia tych części , jednak bez skutków bądź z bardzo krótkotrwałymi skutkami . Przyznam że musiałem zamówić nowy daszek/osłonę zegarów bo przy wielokrotnym demontażu ułamał się jeden zatrzask ... Męczę się z tym i męczę , wszystkie przeprowadzane przeze mnie zabiegi prowadziłem w ocieplanym garażu . Dlatego zwracam się do was forumowicze o pomoc ale o pomoc realną albo o polecenie kogoś bądź możliwość dotarcia z mojej strony do kogoś . Lubię to auto jednak zaczyna się ciepły sezon i niestety nie będę już puszczał ciągle nawiewu co by zagłuszyć oraz nie mam zamiaru montować car-audio . Chodzi mi tylko o komfort jazdy . Silnik to standardowy 1.9 DCI 120KM . Proszę o podejście do mojej prośby poważnie oraz ze zrozumieniem .

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

Ja niestety nie mam z tym doświadczenia, ale postanowiłem się podpiąć pod temat ,)

Niedawno zakupiłem Megankę, wszystko cacy, a tu po miesiącu na wrocławskich drogach wszystko zaczyna trzeszczeć...

 

Może ktoś kto bawił się w wygłuszanie, usuwał trzeszczenia itp. pokusiłby się o stworzenie jakiejś instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Problem znany chyba każdemu właścicielowi megane :unsure: po pierwsze warto poskręcać wszystkie śruby (schowek, centralną część kokpitu, deskę z prawej i lewej strony, tunel środkowy, popsikać gąbkę wd40 między deską i szybą, 'docisnąć' deskę do szyby). Niestety nie jest to zabieg bardzo trwały w zależnośći od zawieszenia, jakości dróg i stanu poduszek silnika... Raz na 2-3 miesiące trzeba skręcać megane, niestety, 1.9 dCi przy sporym przebiegu skacze i wibruje. Tylko pozazdrościć właścicielom benzyn :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!