Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oryginalne belki dachowe


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym do mojego nowego nabytku kupić oryginalne renaultowskie belki dachowe, które będą pasowały do mocowań w rynienkach dachowych. Jest trochę tego na allegro, ale nie wiem, czy są różne do różnych Sczeniców. Czy belki od Scenica I będą pasowały do Scenica II ph II. Albo czy od Scenica II Grand będą pasowały do mojego zwykłego? Na co zwrócić uwagę, jakie są różnice, żeby nie kupić niewłaściwych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem beleczki. :angry: A było tak: Szukałem na allegro. Były jakieś oryginalne, za 450 zł. Były i za 400, ale z urwaną i zgubioną jedną klapką. Raptem pojawiło się nowe ogłoszenie, za 300. Już miałem kliknąć "kup teraz", ale ktoś mnie ubiegł. Widać - pożądany towar. :) No to wpadłem na inny pomysł. Otworzyłem otomoto.pl i zacząłem przeglądać Sceniki po zdjęciach. Co który miał belki na dachu to telefon. Większość durnych odpowiedzi handlarzyn:

1. Nie sprzedam belek osobno, bo z belkami ładniej wygląda

2. Nie sprzedam belek osobno, bo samochód sprzedaję w całości (ale alusy opylił oddzielnie...)

3. Nie sprzedam belek, bo nie mam kluczyka (ciekawe czy kupiec się ucieszy, że nie będzie mógł ich zdjąć)

4. Nie sprzedam belek, bo nie ma w listwach klapek maskujących otwory (znaczy się wyrwały, ciekawe czy nabywca o tym będzie poinformowany?)

5. Nie, bo nie... :)

 

Wykonałem 20 telefonów. 21 znalazł się taki co się zgodził. 270 zeta razem z przesyłką. Belki oryginalne Renault, prawie jak nówki z salonu za 700... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!