Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zatrzasnalem karte w bagazniku PILNA POMOC POTRZEBNA


Rekomendowane odpowiedzi

hej, potrzebuje pilnej pomocy. M2CC zatrzasnalem kluczyki w bagazniku, bagaznik sie nie otwiera, ie wykrywa karty. Do auta wszedlem ale dalej nie moge otworzyc bagaznika w ktorym jest karta. Otwieranie drzwi centralnym od srodka nie dziala,nie wykrywa karty.

Edytowane przez Tommi3737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cabrio jest metalowa przegroda, bez dziur, a zeby odkrecic kanape trzeba zlozyc dach.... Ktos ma jakis pomysl jak podac napiecie na uch, potrzebuje uruchomic przycisk centralnego zamka wewnatrz auta, albo przycisk od oteierania dachu... W tym upatruje swoja szanse....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies pomysly?

Ja bym spróbował podać plus za przycisk sterowania dachem, do czasu aż się częściowo poskłada, a właściwie otworzy bagażnik od przodu by dach schować. Myśleliśmy w innym temacie nad sposobem jak to zrobić, gdy auto karty nie widzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doszlicie do tego ze to zadziala? Przydalby sie nel. On z tych schematow dobrze czyta. Substrati tez ostatnio rozpracowywal kwestie dachu..... Ja jade do domu jakis kabel zalatwic..... Wszystkke narzedzia tez w bagazniku......

Edytowane przez Tommi3737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym temacie jest to rozpisane gdzie powinno sie plus podać. Ty potrzebujesz to chwilowo zasterować. Byle klucze od domu masz przy sobie, a nie razem z kartą w bagażniku, bo wtedy już tylko OBI zostaje i przewody z metra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucze od domu ma sasiad cale sxczescie, gojgen mozesz tutaj mi to przekleic na ktory pin podac plus....?niestety szkanie czego kolwiek z komorki to trudna sprawa. Demoradom-TY chyba mowisz o megance 1....w 2 tak nie zrobisz....

Jesli chodzi o fachowcow to nic tu nie pomoga bo tego bagaznika nie da sie t@otworzyc drutem.... Tu trzeba glowy uzyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA,, tego jest 11 stron, muszę to przewertować i ze zrozumieniem jeszcze raz przeczytać....

Tu ten temat:

http://megane.com.pl/topic/41896-domykanie-szyb-w-cabrio/page__p__316532__fromsearch__1#entry316532

Skrobnąłem PW do kol. subratri podłączał automat to raczej wie, który pin pod przełacznikiem należy drutem z aku zasilić...

na razie jestem na 6 stronie tego tematu...

Edytowane przez gojgien
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarlem do domu. Załatwiłem kawałek kabla i kombinerki. Poszukam w tym temacie który Goigien podałeś.... Ale wydaje mi sie ze tam rozmawialismy akurat o czym innym. Poniewaz byla tam kwestia zwierania pinów-co robilem ale na włączonym zapłonie....wtedy otwierałem dach. Nastepnie Nel mówił zeby podać zasilanie na sterownik od dachu i wtedy zewrzeć piny ale sterownik od dachu znajduje się w bagażniku.... Czy jestem w błędzie?

 

Skoro kolega Subtrati zrobił automatyczny dach to moze wie jak zasilić UCH....?

Edytowane przez Tommi3737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal czytam doszedłem do tego:

http://megane.com.pl/topic/41896-domykanie-szyb-w-cabrio/page__view__findpost__p__341070

Pytanie tylko czy przed ruszeniem dachu bez opuszczenia szyb jak wyżej opisano jest już otwarty bagażnik, by w tym miejscu proces przerwać i wyciagnąć kartę z bagażnika?

Owszem sterownik jest w bagażniku ale przewody a szczególnie ten po zapłonie oznaczony jako 6 tez biegnie do środka auta i zapewne jest w którejś kostce R2 czyli jest jako taki dostęp od środka auta. jeszcze trzeba podać plus na przycisk który dachem steruje. To oczywiście teoria bo nie mam schematu dachu. To info powinien mieć kol. subratri

Można też spróbować odszukać przewody od samego zamka w klapie i na wariata na kostkę R2 podać zasilanie, ale do tego nadal jest schemat z CC potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!