Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka nie odpala łapie i puszcza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam meganke 1.4 97r w gazie no i jest problem od paru dni. Opowiem wszystko po kolei.

No więc problem jest taki że jechałem autem gdy dojechałem na miejsce zgasiłem silnik i gdy chciałem odjechać to auto odpaliło i zgasło i tak za każdym razem bez różnicy czy zapalana na pb czy lpg później doszedłem do tego że nie ma pb w baku zatankowałem 10l i było po kłopocie auto odpaliło i chodziło dobrze ale wczoraj znów się pojawił ten problem auto odpala i gaśnie objaw jak by nie miał paliwa a ma tym razem na 200% z tym że jak auto wystygnie to nic nie łapie można kręcić i nic.

Dodam że mam do wymiany już świece i przewody bo te są ostro zjechane i prawdopodobnie jest na nich przebicie ale no nie wiem czy to jest przyczyną wkońcu auto jeździło i nagle takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przekręceniu kluczyka pompkę paliwa słychać? immo nie odcina zapłonu i pompki?

Wymień te przewody i świece jak i tak masz do wymiany, a szukanie i wydawanie kasy na bzdury ominiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak mówi daroprg wymień przewody i świece. Też miałem podobny przypadek tyle że w moim przypadku oprócz przewodów i świec miałem zwarcie na cewce zapłonowej :/ Wymiana cewki i po kłopocie.

Edytowane przez sobi1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

centralka Lpg uszkodzona zamiast chodzić na gazie chodził na benzynie o czym nie wiedziałem i jak sie benzyna skończyła to wiadomo auto stoi, czasami najprostrze rzeczy przychodzą najtrudniej. A sie nie spodziewałem tego gdyż no tankowałem lpg do pełna benzyny też było sporo wiec sie nie spodziewałem że cos takiego może być podejrzewałem poważniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!