Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prawe światło stop nie działa! co jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie znalazłem podobnego tematu więc pytam tutaj.

Jak w tytule, co może być nie tak w Megance w prawym tylnym świetle jest jedna żarówka, która odpowiada za stop i pozycyjne i u mnie pozycyjne działa normalnie ale jak wciskam hamulec to nie zaświeca się stop. Czy jakieś połączenie się zerwało? Dodam, że lewe światło stopu i dodatkowy stop działają normalnie.

Dzięki wielkie z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam podobny problem a mianowicie nie działa u mnie lewy stop , reszta jak w poście wyżej ale z tą różnicą że w moim przypadku żarówka jest OK ( kilkakrotnie sprawdzane ) Na desce zero komunikatów. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki sprawdzane na oko ale nie chce mi sie wierzyć zeby kilka nowych było wadliwych. Komunikatu żadnego na desce nie ma wyświetlanego , dopiero po wypieciu bezpiecznika zapalil sie symbol klucza i komunikat w stylu brak swiatel stop. Napiecia co prawda nie sprawdzalem czy dochodzi do stopu , byc moze to jest przyczyna? A jesli tak to gdzie tego szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w ASO i elektryk stwierdzil ze brak lewego stopu spowodowany byl przez wadliwa instalacje elektryczna przyczepki (auto przy zakupie wyposazono w hak ) i ze przez podlaczenie zlacza przyczepki komputer odcial zasilanie na stop w aucie . Blad zostal skasowany i polecono mi sprawdzenie w/w instalacji przyczepki. Niezwlocznie cala instalacja zostala sprawdzona nic nie wykryto po czym znajomy podpial przyczepke pod swoja auto okazalo sie ze jest wszystko OK. Wiec na pewniaka podpinam znowu do swojej meganki a tu sytuacja dokladnie taka sama. Stop zadzialal moze ze 2-3 razy po czym zasilanie wybilo ponownie . Co do przyczepki jestem pewny uzytkuje ja od paru lat ni na moim poprzednim samochodzie nie bylo takich problemow. Czyzby ASO przy montazu cos sknocilo? I znowu musze do nich jechac (gwarancja)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

 

Witam . no mam nadzieje ze jest zamontowany . Poprzednio uzytkowalem Logana do ktorego zamontowalem hak po gwarancji w niezaleznym warsztacie i chodzilo wszystko OK a z tego co wiem to tam nie bylo modulu. A tu mysle ze ASO zamontowalo. Czy mozna to jakos sprawdzic bedac laikiem?

 

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.13 - cytowanie

Tomik

 

Dodano: 28 lip 2013 - 14:27

Po drugiej wizycie w ASO okazało się że problem ze stopem w moim aucie był spowodowany "wadliwym doborem niewłaściwej wiązki elektrycznej przy montażu haka" Wiązka została wymieniona i wszystko jest OK .

Edytowane przez Tomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!