Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane Classic 1.6 RT 90KM


Justysia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po raz pierwszy wszystkich szczęśliwych posiadaczy Renaulcików. Poddaję waszej ocenie moje autko, troszku danych :

Renault Megane Classic, wersyja RT, rok. prod. 1997, silnik K7M 1.6 Pb 90KM,

wyposażenie - wspomag., szyby elektr. (przód), alarm, immobil.,central;.ABS, dwie poduchy i to wszycho... No i ten przebieg... Cudeńko miało w momencie zakupu 44 tyś. , teraz ma 50 tysiączków... :mrgreen: Dodam wszystkim niedowiarkom, że to nie kręcony licznik... Udokumentowany :)

Ahi, dodam jeszcze tylko, ze ta Lagunka na fotkach to Renia znajomka z miejscowości koło Grudziądza :)

Pozdrawiam.

renia12qo.th.jpg

renia28wj.th.jpg

renia37vt.th.jpg

renia44hu.th.jpg

renia54sx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy!

gratuluję samochodu.Tak się składa,że posiadam identyczny z małą różnicą u mnie przebieg jest powyżej 200tyś.nie rozumiem tylko dlaczego ukrywasz piękne welurowe siedzenia(model ten powinien takowe posiadać)pod pokrowcami :roll: aha i dla wszystkich zainteresowanych udokumentowaniem przebiegu swoich samochodów:książki serwisowe są dostępne na zachodzie za 30 euro już ostęplowane wystarczy tylko kilka wpisów :mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ze udało Ci się trafić samochód z tak niskim przebiegiem (aż nie chce mi się wierzyć), ja obecnie mam już 160 tys. km. Niestety jest jak carlosso pisze, obecnie nie jest problem załatwienie książki serwisowej, dlatego trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do przebiegów jako wyznacznika zużycia samochodu.

Nie pozostaje nic tylko pogratulować samochodu i zapraszamy do korzystania z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :mrgreen:

 

Z tymi fotelami racja, są welurowe, aż ich szkoda... Ale z drugiej strony wiadomo, całe swoje życie ukrywa się foteliki pod pokrowcami, aż dochodzi do tego, że autko jest stare, zjedzone przez rdzę, ale ma nowe siedzenia... No nie wiem... Może je ściągnę :)

A co do przebiegu to nikt mi nie wierzy, tzn. zaczynają wierzyć, kiedy go oglądają na żywo :) Autko wiadomo, kupione od starszego człowieka w Niemczech, tzn. z Niemczech.

Staruszkowi biedaczkowi odeszło się z tego świata, żona jego z pochodzenia Polka, wróciła do kraju wraz z samochodem, a że jej rodzinka bogacka (same Meśki itp.), autka nie chciała, to postanowiła sprzedać.. Więc trafiła się okazja, no i cóż... Renia jest w naszych rękach :)

P.S. Dopowiem tylko to, że wcześniejszy właściciel autka gdy przyjeżdżał z Niemczech do mojego miasta czyli Słupska, stawiał samochód do garażu i do Ustki (17 km) jechał autobusem, bo szkoda było mu samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witam, może koledzy nowi i koleżanki dołączął do PIKUR`a. W końcu i tak więszkość 'wyjadaczy' do tego grona się zalicza. Jak przypuszczam.. :roll:

 

A co do przebiegu, sam odkupowałem od starszego Właściciela -pierwszego- moją Megi , miała 76.760 km przebiegu, pełna dokumentacja, książka oryginalna, krajówka. I wiem, że licznik nie był kręcony. Da radę, taki przebieg, a po tym co koleżanka pisze - to tym bardziej wierzę. Poprostu są tacy ludzie. Zdróweńko 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie ci sie udało!!!

Ja tez miesiąc temu zakupiłem meganke clasic 1,6 z 1997 roku, z przebiegiem 101 tys udukomentowanym.

Powiem jszczerze jak narazie to jestem bardzo zadowolony- samochód naprawde wyglada jak nowy, zadnej korozji, w srodku czyste i zadbane -welur.

I powiem ze nawet mało pali- w granicach 7 litrów po mieście!

 

Swój samochód zakupiłem z 1 kluczykiem !!! poprzedni własciciel stracił.

wiecie ile kosztuje dorobienie klucza???

porazka około 600 zł.

Żaden fachowiec u którego byłem ( chyba 6 )nie jest w stanie dorobic klucza. Jego sprzęt nie potrafi zanleżc jakiegoś kodu, dzieki któremu odpalisz samochodu.

Owszem klucz dorobi ale nie odpalisz auta!!!

tylko stacja renault jest w stanie dorobic klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego sprzęt nie potrafi zanleżc jakiegoś kodu, dzieki któremu odpalisz samochodu.

Owszem klucz dorobi ale nie odpalisz auta!!!

tylko stacja renault jest w stanie dorobic klucz

Poczytaj w tym miejscu to się dowiesz co i jak i dlaczego nikt nie chce dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam w sumie trzy kluczyki : 2 z podczerwienią i jeden zwykły, tzn. praktycznie tylko do otwarcia drzwi, bo immobilaizera i tak nie rozbroi. A z tym kodem, to mam stertę papierów od autka, ale wszycho po niemiecku, więc i tak nie wiem gdzie tego szukać... Z resztą nawet nie wiem gdzie mógł by być ten kod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!