Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

maxiecu , maxitest diagnoza renulta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam w swojej Megance tylko jedną kartę. W komputerze przez program Maxiecu są widoczne dwie karty. Jak usunąć tą jedną, której nie posiadam nie usuwając przy tym tej obecnej, którą mam obecnie sprawną? Miałem dołożyć wcześniej jedną kartę ale miałem inne koszty i po prostu zapomniałem :P

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Mam takie pytanie do was, czy jest jakiś sposób żeby podczas diagnozowania elektroniki nie wyłączał się zapłon co kilka minutygodni? Bo za każdym razem muszę na nowo łączyć się z danym sterownikiem.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Z góry dziękuję i pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, posiadam w swojej Megance tylko jedną kartę. W komputerze przez program Maxiecu są widoczne dwie karty. Jak usunąć tą jedną, której nie posiadam nie usuwając przy tym tej obecnej, którą mam obecnie sprawną? Miałem dołożyć wcześniej jedną kartę ale miałem inne koszty i po prostu zapomniałem :P

Przeprowadź programowanie kart używając tylko tej jednej. Ta druga się wypisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich. Czy ktoś spotkał się z takim kodem "DF641 Obwód klapy powietrza wlotowego; niezgodność sygnału" Kod dotyczy silnika 1.5 dci 106 KM, z roku 2007. Błąd dotyczy "na pewno" przepustnicy powietrza. Błąd jest permanentny czyli ciągły, odczytany najnowszą wersja programu maxiecu. Co robić wymienić przepustnicę czy szukać przyczyny gdzie indziej?

Edytowane przez 68bob24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jedną kartę, chce dorobić drugą to kupuje używaną, do tego transponder np. ten Następnie muszę przelutować ten transponder i próbować dopisać? Mam obecnie jedną kartę. Czy podczas dopisywania moja obecna karta nie zostanie wymazana w taki sposób że w niej też będę musiał wymienić ten transponder? Robił to ktoś w Megankach? I może potwierdzić że podczas programowania kart, starej się nic nie stanie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie ponawiam pytanie, czy maxiecu odczyta wartości filtra DPF takie jak ostatnie wypalenie, czujniki przed i za filtrem itp.

Temat trochę stary ale dla dla zainteresowanych tematem załączam screeny z maxiecu2 dotyczące filtra ze scenica III silnik k9k 110 KM

 

post-4670-0-04589700-1488726708_thumb.jpg post-4670-0-68914400-1488726708_thumb.jpg

 

Programem tym można też zainicjować wymuszone wypalanie filtra DPF.

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!