Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

maxiecu , maxitest diagnoza renulta


Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu organizacji zakupu grupowego MaxiEcu kontaktuję się z programistą i dostałem zapewnienie że na tą chwilę możliwości zmian opcji w UCH są prawie identyczne jak w clipie, brakujące opcje to dodawanie kart (opcja pojawi się w przeciągu miesiąca) i obsługa czujników ciśnienia w oponach ( dodawanie kodów). Ponoć UCH w phII jest nieco inny dlatego działa to tylko w phI. Pan był tak miły że na podstawie przesłanych logów miał przygotować dla mnie "betę" pod phII, ale okazało się że mają już MegiII phII do testów i wersja oficjalna powinna być dostępna do połowy przyszłego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam MaxiEcu 2, czy wie ktoś jak mogę sprawdzić asystenta parkowania tyłem? Nigdzie nie znalazłem w programie takiego działu. Problem w tym, że jak parkuję tyłem raz działa dobrze, a innym razem od razu piszczy ciągłym sygnałem, mimo braku przeszkody. Chciałem zdiagnozować to programem, aby nie wciskać się z multimetrem pod zderzak i po koleji sprawdzać wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się kolejna wersja MaxiEcu, doszło kilka rzeczy do Megi III/Scenic III i Koleosa - np. różne kodowania czy zmiana języka. Dowiedziałem się też że budują nową wersję interfejsu MPM-COM, pewnie chodzi o podzespoły, bo nowa wersja ma być tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad zakupem MaxiEcu do swoich renówek.

Pytanie czy MaxiEcu prócz podglądu oraz kasowania błędów da radę.

Właczyć tempomat.

Sprawdzić i uruchomić grzałki w nagrzewnicy

Czy zostaje mi tylko CLIP - chińczyk wszystko mający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić osoby, które posiadają program MaxiEcu o sprawdzenie jednego parametru? Najlepiej jak będzie to też Scenic II ph1, 1.9dci, ale innym też będę wdzięczny.

Program nie pokazuje mi ani jednego błędu, ale za to wartość temperatury na zewnątrz pojazdu nie jest prawidłowa. Na forum wyczytałem, że to czujnik wbudowany w przepływomierz, który sprawdza temperaturę powietrza zasysanego. Pytanie czy program pokazuje głupoty, czy faktycznie przepływka do wymiany. Poniżej screen z parametrem:

thumb_hosting_zdjec_1411126915__2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy MaxiEcu da radę właczyć tempomat. Sprawdzić i uruchomić grzałki w nagrzewnicy

 

Może dać radę bo dodali kodowanie UCH do MII phI ale na 100% nie wiem bo mam phII więc nie mam jak sprawdzić które opcje w UCH można kodować. Producent twierdzi że wsio to co w CLIPie bez dwóch opcji ale lepiej to sprawdzić przed zakupem. Jak masz interfejs to pobierz demo i zobacz czy są te funkcje.

Edytowane przez kaag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć to auto dostępne by ponownie podłączyć, niestety nie jest moje.

Podpytałem właściciela, czy sobie przypomina jak to wyglądało i potwierdza że odczyt był głęboko na minusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elbandito wejdź w parametr "klimatyzacja" i tam powinno pokazać temperaturę powietrza na zewnątrz. Porównasz i stwierdzisz czy chodzi o czujnik w lusterku czy w przepływomierzu.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!