Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CLIP instrukcja ?


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy, po poprawnym zainstalowaniu sterowników powinno działać na każdym.

Inna sprawa to wersja Windowsa i to mogą się pojawić problemy.

Nie spotkałem się żeby jakieś urządzenie nie działało komunikując się z komputerem(PC lub laptop) po USB lub RS232.

Wszystko zależy od rodzaju, "jakości" sterownika obsługującego połączenie.

Na Windowsie z zainstalowanym poprawkami/aktualizacjami nie zawsze chce nawiązać komunikację. Czasami są też problemy z instalacją sterownika.

Czasami trzeba zainstalować ręcznie, wskazując lokalizację plików sterowników, z "automatu" niby instaluje, ale już nie chce się połączyć z urządzeniem.

Wystarczy jednak zainstalować windę od nowa i wszystko zaczyna działać. Potem mu nawet nie przeszkadzają aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że brakuje jakiejś biblioteki w systemie.

Miałem już podobny przypadek.

Wysypał się komputer i trzeba było postawić nowy. Nie było potrzeby, żeby na tym komputerze było dodatkowe oprogramowanie, więc nie było instalowane.

Okazało się, że programu do obsługi urządzenia nie da się zainstalować, instalator działał do pewnego momentu i pokazywał komunikat, że nie da się zainstalować.

Migał co prawda jakiś komunikat typu error coś tam, ale był to ułamek sekundy.

W końcu okazało się, że w systemie nie było jakiejś .dll-ki, która standardowo montuje się z Office-m.

Po wyłuskaniu i instalacji tej biblioteki wszystko pięknie działało. ;)

W Twoi przypadku może być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy ktos wie jak mozna dojsc ktorej biblioteki brakuje i ja doinstalowac?

Przechodze juz przez drugiego laptopa i na zadnym sie nie instaluje.

Jeden pokazuje blad biblioteki ACE.dll, drugi uszkodzona instalacje.

Oba komputery maja wszystkie poprawki windowsa.

Edytowane przez Archibald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!