Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CLIP instrukcja ?


Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcji obsługi CLIP'a nigdzie nie znalazłem, uczyłem się go metodą prób i błędów.

Jeśli ograniczysz się jedynie do oglądania parametrów to nic w aucie nie popsujesz.

 

Do CLIPa jest dobrz mieć dedykowany komputer BEZ dostępu do Internetu.

W różnych miejscach są różne programy do CLIPa (złamane) więc nie wiadomo co tam w nich siedzi.

 

Moje CLIPa obsługuje stary 10 letni laptop i jakoś wydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z programem powinien być samouczek instaluje się go osobno.wszystko na nim jest ładnie pokazane i opisane.Najlepiej go przeczytać przed instalacją programu.Dodatkowo podczas sprawdzania np. błędów masz na dole ekranu taką zakładkę "pomoc techniczna" jak na nią klikniesz to wyświetla się opis co ewentualnie spawdzić i jak.Ale ta pomoc nie zawsze jest aktywna.Laptop im starszy tym lepszy ,Windows XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop im starszy tym lepszy ,Windows XP.

Czy przez to mam rozumieć, że mój staruszek TOSHIBA SATELLITE 2100CDT, z prockiem K6 400MHz i 192MB Ram-u jeszcze może być potrzebny i przydatny??

http://www.recycledgoods.com/product/33251_toshiba_ps210u-a_satellite-2100cdt/4.3-laptop---missing-left-shift

XP na nim działa ale trzeba mieć cierpliwość i duuuuuuuuuuużo czasu....

Jakie ten CLIP ma wymagania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip ma małe wymagania sprzętowe. Minimum:

Pentium III 400Mhz

128MB RAM

USB 1.1, zalecane 2.0

Windows XP (chociaż na innych tez można uruchomić).

 

Ja używam Acera Aspire One D255, mały, poręczny, lekki. W najnowszych renówkach trochę uciążliwy bo menu jest inne i trzeba scrollować ekran, ze względu na małą matrycę.

 

W necie można znaleźć samouczek do clipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netbooka z dużą batgerią . Ja używam toshibę na atomie n270 i wszystko chodzi bez porblemu i mam 7 godzin spokoju(bo bateria ma już 2 lata dlatego tak krótko) i nie martwie się zę padnie w czasie diagnozy czy pomiarów, a nieraz trzeba pwotórzyć pomiar po jakimś czasie. Zwłaszcza że bedziesz się uczył czyli pare godzin spędzisz w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy :(

z góry dzięki za wszystkie rady...własnie tak samo myślę...kupić nowego małego kompa aby bateria długo trzymała wsadzić XP i mozna się bawić....jakiegoś staruszka kupie za 200-300zl a pozniej bateria padnie albo cos i pójdzie na śmietnik...a taki przykładowy ASUS U32U, cena poniżej tysiaka, ekran 13,3, lekki, poręczny no i bateria nówka

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić nowego małego kompa aby bateria długo trzymała wsadzić XP

Może nie być do tego "nowego małego" sterowników pod XP, a szkoda wydawać kasę na coś co będzie nie do końca wykorzystywane. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach tego laptopa nie widać USB.

Jest, jedno USB pod klapką, z prawej strony klawiatury, za napędem, a przed gniazdem PS2

http://www.recycledgoods.com/product/33251_toshiba_ps210u-a_satellite-2100cdt/4.3-laptop---missing-left-shift 4 fotka.

(nie posiadam praw autorskich do fotki, by wklejać w forumowy upload więc linkowane do strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jaki może być najlepszy netbook do clipa ? Wpisujcie modele i wersje jakie działają. Testowałem (co prawda nie netbooki) na Samsung R720 i na starym Amilo i chodzi clip V139,a na netbooku Acer

Aspire One Happy2 działa tylko do wersji V116. Chce kupić jakiegoś netbooka do clipa żeby wszystko chodziło,a clip nie wszystkie netbooki lubi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!