Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana wtryskiwaczy delphi


BassTomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie w mojej megance przyszedł czas ma wymiane wtrysków(na liczniku ponad 300 000).W aso powiedzieli mi ze dwa wtryski leja jak z wiadra a dwa rzygają:mrgreen:

Cena w aso jak to wiadomo kosmiczna ale Pan powiedział zebym sprowadził sobie wtryski(co mnie na pewno wyniesie taniej) i im przyniósł oni tylko wkręcą i cos tam w nich zaprogramują.

Podał mi jakie numery (dla mnie to magia) więc zapytałem wujka google ale wujek zadnego z powyższych numerów z wtrysków nie znalazł ,za to jest kupa innych wtrysków (delphi z innymi numerami)do megane z silnikiem 1.5 dci w wersji 82-105km.I tu pytanie czy muszą byc to wtryski z tymi konkretnymi numerami????Czy jakis inny dlaphi do meganik z silnikiem 1.5???

 

Dodano: 30 maj 2013 - 21:30

halo nikt mi nie pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje użyć opcji :mrgreen: . I mamy wtedy Szukana fraza "wymiana wtrysków" zwróciła następującą liczbę wyników: 13 Wyniki wyszukiwania. I trzeba szukać takich jakie podali w ASO. Także nie podałeś jaką moc ma Twój silnik, bo to także jest ważne przy doborze wtrysków. Jeden kolega na forum założył wtryski od 1,9 do 1,5dCi i niby wszystko grało tylko spalanie miał w granicy 9l/100. Proponuje poszukać w Twojej okolicy warsztatu zajmującego się tylko i wyłącznie układami wtryskowymi. I u nich się zapytać o zakup wtrysków.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa z aso zaleca mi regeneracje. U nas w rejeonie ko krzyczą sobie za regeneracje jak cygan za matke na targu. Po grzebałem w necie i znalazłem takie wtryski http://allegro.pl/wtryskiwacze-wtryski-delphi-renault-reno-1-5-dci-i3278726643.html . Jak widać są nowe i początek oznaczenia zgadza sie z tym co napisał CIKI. Pokazałem owe wtryski ekipie z aso ale niestety nie mogli ni zagwarantowac czy te wtryski podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie jestem po wymianie wszystkich wtrysków.

Wtryski wymieniłem u takiego młodego mechanika pod Bielskiem. Koleś pomogł mi wybrać wtryski dał namiar na kilka pewnych firm i kazła mi sobie wybrać :). za wtryski zapłaciłem 2325zł z przesyłką pobraniową z dostawą 48h. Gwarancja na wtryski 12 miesięcy.

Za wymianę plus jakieś podkładki Czy uszczelki do wtrysków i programowanie 170zł wszystko trwało około 5 godzin(po tylu zadzwonił ze gotowe :)) stare wtryski oddał i kazał mi sprzedać je do firmy skupującej(może sie jakiś grosz zwróci).

Jutro zrobię trasę około 400km to będe wiedział czy wszystko działa ok :)

Pozdrawiam i zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam więc tak po wymianie wtrysków i jakiś kostek które są w wiązce ślinika i podłączone są do komputera autko chodzi o niebo lepiej.

-Chodzi ciszej

-Silnik chodzi równiej

-nie muli

-delikatnie mniejsze spalanie

-nie szarpie

-i bardziej wyczulone na dodawanie gazu:D

Ogólnie nie narzekam ze wydałem trochę kasy na naprawę. Auto sprawdziłem na trasie około 600km w trybie miejskim/trasa/autostrada/drogi górski. Ni mam sie do czego przyczepić,No chyba ze do ceny naprawy:D.

 

pozdrawiam wszystkich i dzięki za poświęcony czas.

 

ps;mam na sprzedania stare wtryski jeśli ktoś zna jakieś firny co skupują wtryski to prosił bym o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Drodzy i u mnie przyszedł czas na wymianę wtrysków, stąd też pytanie czy koniecznie trzeba płukać caly układ paliwowy. Auto nie kopci nie traci mocy, jedynie raz na 100-150 km wyświetla napis o konieczności kontroli wtrysków z diodą serwis (czasami STOP po ruseniu ze świateł STOP gaśnie), po skasowaniu błędu jest OK. RenioSpec wskazał na uszkodzenie 3 wtrysku. Postanowiłem wymienić komplet (2100pln orginał, z rurkami, podkładkami i CD). Tylko co z tym płukaniem???? Pozdrawiam i jeśli kto może to niech pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!