Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup nowego Megane RS


megane_rs

Rekomendowane odpowiedzi

@klaudiusz76

 

Ty masz prawie nówkę. Mnie interesuje ile trzeba włożyć w okolicach 70 do 120 tyś. km.

 

 

Edit:

Portfel mi pozwala na zakup auta z tym przebiegiem. Spodziewam się więc że trzeba będzie powymieniać tarcze, zrobić zawieszenie przód tył, może nawet tuirbina do remontu. Chce sobie to policzyć. Jeżdziłem już GT 180koni. To było auto nie takie drogie w eksploatacji. RS to już szpera, inne zawieszenie. Drożej ale fajniej :D Chce sobie to policzyć.

Edytowane przez pawel301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko cały czas u mnie. Zrobione 28,845 km przez te 3,5 roku więc przebieg mam naprawdę niewielki.

Pierwszy przegląd po 23 miesiącach od zakupu, przy 15 000 km. Koszt 1132 zł (filtry, oleje, jakaś uszczelka - generalnie nic się z autem nie działo)

26 października 2016, przy 25 000 km wymiana klocków hamulcowych przednich - koszt całości (klocki, robocizna jakiś płyn czyszczący): 780 zł Generalnie zdziwiło mnie że tak szybko te klocki sie zużyły. Nie upalam auta, jeżdzę raczej spokojnie czasem tylko depnę ciut dla radości.Niedługo pewno wymiana tyłu

 

.Spalanie:

- auto pali przy moim stylu jazdy ok. 12,6 L / km

 

Nic innego w aucie się nie dzieje. Lubie nim jeździć, fajnie reaguje na pedał gazu. Jest twardy, ale już przywykłem i mam wrażenie że całkiem komfortowy.

 

No ale ja kupiłem nowego i mam malutki przebieg. Nie wiem co się będzie działo dalej.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi klockami to dziwna sprawa, Ja mam ponad 21 tysi i według serwisu jeszcze dużo zostało do wymiany ......

 

p.s. Dwie naprawy miałem na gwarancji:

1. padł moduł sterowanie alarmem i generalnie elektroniką

2. wyciek oleju w okolicach rozrządu więc otworzyli, wymienili rozrząd i uszczelnili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!