Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szyba elektryczna pasażera CC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z Megane II CC 2004 rok 2.0 benzyna.

Chodzi o to że nie mogę ruszyć szybą przednią pasażera guzikiem od strony kierowcy jak i guzikiem pasażera.

Centralne opuszczanie wszystkich szyb i podnoszenie działa na wszystkie szyby bez najmniejszego problemu.

Rozebrałem drzwi pasażera i podpinając się miernikiem do kostki silniczka szyby to sygnał był przekazywany tak samo od strony kierowcy i pasażera (była reakcja napięcia)ale szyba mimo tego nie idzie.

Czy jest to wina silniczka i trzeba go wymienić (musi być specjalnie pod wersje CC?), czy może to być jakiś błąd komputera (o ile takie coś występuje), czy całkiem coś innego i jak to można naprawić?

Silnik chodzi bardzo płynnie przy centralnym otwieraniu i zamykaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei problem z prawą tylną i działanie odwrotne, tzn. nie otwiera się z centralnego otwierania, przy otwieraniu dachu opuszcza sie z bardzo dużym opóźnieniem do pozostałych, jak dach prawie jest w bagażniku, przy zamykaniu nie rusza się wcale. Z przycisku przy szybie i w drzwiach kierowcy sterowanie działa bez problemu...

Kostki pod fotelem kierowcy wyczyszczone, przy silniczku podnośnika też i dalszej koncepcji brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jakim cudem, ale po 3 tygodniach samo się naprawiło- na początku szyba jakby trochę drgała (sama-niczego nie wciskając)- było słyszeć sam silniczek w drzwiach, opuściłem centralnie szyby i ta się nie ruszyła- załączyłem ją osobno i zaczęła chodzić...nie wiem co było nie tak, ale wszystkie włączniki działają i problem się sam rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!