Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kasowanie przeglądu


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ale jest opis dotyczący pH I a ja mam pH II. Mam tylko 1 przycisk na dźwigni wycieraczek a tam jest opisane "dolny przycisk" jakby były dolny i górny. Jak mam skasować napis ZAPLANUJ PRZEGLĄD w mojej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu było jeszcze odliczanie do przeglądu ponad 21 tys km. Teraz zamiast tego jest ZAPLANUJ PRZEGLĄD. Wciskałem przy zgaszonym i zapalonym silniku przez 30 sek i nic. Przy zegarach nie ma żadnego przycisku. Pozostałe zerowania: przebiegu km, śr. spalania, śr. prędkości itp robię przyciskiem na dźwigni wycieraczek po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu było jeszcze odliczanie do przeglądu ponad 21 tys km. Teraz zamiast tego jest ZAPLANUJ PRZEGLĄD. Wciskałem przy zgaszonym i zapalonym silniku przez 30 sek i nic. Przy zegarach nie ma żadnego przycisku. Pozostałe zerowania: przebiegu km, śr. spalania, śr. prędkości itp robię przyciskiem na dźwigni wycieraczek po prawej stronie.

 

z tego co kojarzę, to w m2ph2 na obwódce zegara od obrotomierza lub predkosciomierza jest taki mały cypelek wystający, wciskasz go, trzymasz i się kasuje, przynajmniej tak było w tej megi co robiłem, nie w manetce.

Edytowane przez sKarlosMegane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zegary: http://allegro.pl/licznik-renault-megane-ii-lift-i3366105795.html Nie ma tam żadnego przycisku. Przed liftem były zegary z przyciskiem w obwódce obrotomierza. Więc są jeszcze jakieś pomysły ? Czy pozostaje podłącaenie się pod komputer serwisowy ?

Pozwoliłem sobie dodać zdjęcie, link wygaśnie i kupa z tego będzie. :D

thumb_hosting_zdjec_1373734265__3366105795.jpg

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u mnie.

1. Wsiadamy do Maybaha

2. wkładamy karte do slotu

3. ma byc wrzucony bieg 1 czy inny

4. wciskamy start az bedzie odblokowana keirownica

5. ustawiamy na komputerze na wymiany oleju

6. na tym informacji o wyminayny oleju wciskamy wcisik tak dlugo az zacznie migac i powinno zerowac cyzli do 30 tys. km lub 15.tys. km.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sprawdziłem u mnie.

1. Wsiadamy do Maybaha

2. wkładamy karte do slotu

3. ma byc wrzucony bieg 1 czy inny

4. wciskamy start az bedzie odblokowana keirownica

5. ustawiamy na komputerze na wymiany oleju

6. na tym informacji o wyminayny oleju wciskamy wcisik tak dlugo az zacznie migac i powinno zerowac cyzli do 30 tys. km lub 15.tys. km.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

 

Witam, próbuje skasować inspekcję w powyższy sposób jednak nic się nie dzieje. Mam Megane Sport po lifcie. Miał może ktoś problem przy kasowaniu w Sporcie? Próbowałem już wszystkich opcji, z zapłonem, bez zapłonu, na włączonym silniku, z ręcznym, bez ręcznego, na biegu na luzie i nic. Nie mam już pomysłu co zrobić, może ma ktoś dla mnie radę? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytrzymuję ten przycisk na prawej gałce od wycieraczek co służy do przełączania informacji na komputerze. Przytrzymuje, 10 sek, 30 sek, czasem jak długo już bardzo trzymam to przeskakuje na naciśnij hamulec i wduś start, ale inspekcja się nie kasuje.

Edytowane przez qdlaty9201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!