Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

lub phII jakies coupe do 12tyś


wokiee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pragnę przywitać się na początku z wami jako nowy użytkownik :mrgreen:) Jestem szczesliwy ze tu trafiłem (LIZUS MODE OFF)

Chciałbym się was poradzić co sądzicie o megance I, prosiłbym o subiektywne opinnie.

Wiem że to forum jest przeznaczone dla fanów tego modelu, lecz kazdy samochod ma swoje wady, dlatego prosiłbym Was drodzy Koledzy/Koleżanki o infotmacje na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie tego modelu. Co lubi się często psuć, jak wygląda eksploatacja tego auta, koszty związane z jego serwisowaniem. I to co najważniejsze czy za cene ok 12 tyś kupie coś już sensownego silnik tak do 1.6 rocznik 97-98. czy raczej oszczedzac wiecej kaski i kupic cos nowszego?

Mój tata ma clio 1 i wiem ze jest strasznie awaryjne co chwila cos sie sypie ale lata tez juz ma wiec sie nie dziwie, jak to wyglada z megane? tez jest strasznie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

no niestety ale to prawda, zaczelo sie od rozrusznika... elektromagnes przestał działać.

następnie padł alternator... stabilizator napięcia chwila grozy z krokowcem... wchodził na wysokie obroty alternator rozdanie 2... tym razem diody + stabilizator(sic!)

wydech...na początku końcowy tłumik, pozniej rura silnik-katalizator, druga rura kat-tłumik

skrzynia biegów.... zawieszała się i nie dało rady zmienić biegu

ogrzewanie.... pierw przełącznik padł teraz coś więcej (W trakcie kolejnej naprawy)

drzwi od strony pasażera...dolny zawias pękł(sic!)

i co chwila coś nowego.... :shock:

nie wiem czemu ale jakos to auto dziwne jest felerny model, albo jakis po przejsciach musiał być :-?

 

wracajac do tematu ktos coś może doradzić na co zwracać w megane uwagę? co lubi się w niej psuć? no chyba ze to wyjątkowy model jakiś który nigdy sie nie psuje ;p

Laguna znajomego praktycznie stoii tylko w serwisie mało co nią jezdzi :roll:

z jednej strony podoba mi sie renault z drugiej boje sie problemow ;d nie wiem co myslec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!