Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie moge otworzyc auta


Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie moge otworzyc auta, karta nie dziala, zapasowa tez nie. Wcześniej nie zauważyłam że w garazu zostawilam otwarta szybe na noc i zamknelam auto. Rano normalnie odpalilam, a teraz nie moge jej otworzyc. Czy moze ktoś pomóc?

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

meganecoupe02

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po problemie... kolega jakoś sie z tym uporał... wychodzi na to ze musze zmienic baterię w karcie

 

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

meganecoupe02

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem. Zgubiłem jedyną kartę z kluczykiem. Już zamówiłem zestaw startowy (moduł UCH, kartę i czytnik kart).

Ale jak mam się teraz dostać do samochodu nie uszkadzając zamka lub szyby?

Edytowane przez baad74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik kart nie jest potrzebny pasuje każdy :( , brakuje w spisie blokady kierownicy do kompletu, Zostaje jeszcze problem IMMO w ecu silnika

Ja sosbiście bym dorobił kartę do UCH jak nie masz magika w okolicy to wysłasz UCH i wraca z kartą a koszty niższe 250 - 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest 100 km od domu (wyjazd wakacyjny) i tam teraz został. Teraz w domu czekam na części. Jak je dostanę, znajomy zawiezie mnie z powrotem pod samochód. I teraz mam problem z dostaniem się do auta (lepiej łamać zamek, czy bić szybę?). I jeszcze jedna kwestia, czy ten zestaw odpali mi silnik? Ponadto to dobra okazja do wymiany modułu UCH (problem z włączającymi się światłami http://megane.com.pl/topic/24-mii-samozapalajace-sie-swiatla/page__p__86__fromsearch__1#entry86)

Edytowane przez baad74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wczesniej Immo w ECU silnka - czyli nie odpali - blokada kierownicy - czyli nie odpali

<><><><><><><><><><><><><>

To co kupiłeś to raczej psu na budę się nada , wyrwać UCH i robic kartę do auta

<><><><><><><><><><><><><>

Gdzie to auto stoi ?

<><><><><><><><><><><><><>

<><><><><><><><><><><><><>

Zerknołem na zdjęcie tam jest UCH , Komp , czytnik , karta ,brakuje blokady kierownicy

<><><><><><><><><><><><><>

Tak wygląda zestw startowy

 

thumb_hosting_zdjec_1376058935__komputer-bsi-8200321263-renault-megane-ii-16-16v800x600-s.jpg

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7, 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMMO to jest blokada elektroniczna, ale jak masz to co ze zdjęcia to do odpalenia brakuje blokady kierownicy , jak kupiłeś to co opisujesz to brakuje blokady i ecu silnika

 

Zerknj na zdjęcie to co wystawiłem to jest zestaw startowy kompletny , można pominąć UPC ten moduł koło akumulatora z bezpiecznikami on nie ma powiązania

Edytowane przez cinas_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem do tej aukcji (Impresja_2007) - uszkodzona wtyczka BSI. Właściwie to co kupiłem różni się tym, że brakuje UPC i blokady kierownicy. Z tym, że blokada w moim samochodzie jest uszkodzona i właściwie można kręcić kierownicą.

Ps. Co może oznaczać "uszkodzenie wtyczki"?

Może zdecydować się na pokazany przez Ciebie zestaw? Najwyżej nie odbiorę tamtej przesyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyrwali wtyczkę na siłe :D i nie wytrzymał zatrzask

Blokada kierownicy nie działa mechanicznie czy elektronicznie ( jest odłączona ), to może masz już immo off zrobiony w sterowniku silnika i wtedy wystarczy tylko UCH i karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. blokad działa (słychać elektromagnez). Po prostu jest uszkodzona mechanicznie (kiedyś mechanik sprawdzał zawieszenie z wyjętą kartą).

Mam jeszcze pytanie. Który element jest odpowiedzialny za komunikację z kartą? Ten czarny UCH (lub BSI) czy ten srebrny (S3000)?

I jeszcze jedno jak otworzyć drzwi?

Ponadto dziękuję za pomoc.

post-64-0-81062900-1376049685_thumb.jpg

Edytowane przez baad74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!