Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie o lusterko składane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nosze się z zamiarem kumpna lusterka od strony kierowcy do megane II ph I na 9 pin. Moje pytanie dotyczy czy jeśli mam stare lusterko z dobrym wkladem i działające lecz dość zniszczone to czy gdy kupie inne lusterko do tego modelu i przeloże cały środek lusterka to dalej ono będzie składane elektrycznie. Chodzi o to aby jeśli to możliwe nie przepłacać za lusterko. Ewentualnie czy gdy kupie lusterko na 7 pin składane to będzie pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupisz zwykłe nie składane elektrycznie, to ponoć w megankach jest inny zawias tego składania.

W takim układzie z przekładką może być problem, jednak sam z własnego doświadczenia nie mogę tej informacji potwierdzić, ani jej zaprzeczyć.

Jest to nie tak dawno opisane przez jednego z użytkowników meganki. Przeglądnij posty z 24 lipca tego roku. Chyba w tym dziale to było.

Jeśli to LEWE lusterko w meganie i jest składane elektrycznie, to ma 7 pin. Prawe ma 9 z powodu czujnika temperatury.

Sceniole w każdej przekładni składania mają po jednym przewodzie więcej i analogicznie LEWE ma 8 pin PRAWE 10.

By info było kompletne, to lusterka składane manualnie w mmeganie mają: L-5, P-7

Sceniole tak samo L-5, P-7

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcialbym podpiac sie pod temat. ja borykam sie niestety z innym problemem jakis czas temu jakis pijak rozwalil mi lusterko stety/niestety rozbil mi tylko szklo. teraz mam problem z dokupieniem szkla bo nie jestem pewien czy do mojego auta Megane CC bedzie pasowalo szklo z megaane II? ktos moze mial taki problem lub ma wiedze na ten temat?

z gory dzieki za odp

Pozdrawiam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!