Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Fluenca demo


vorph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Najprawdopodobniej w październiku stanę się właścicielem Fluenca po jazdach demonstracyjnych i tu pojawia się moja prośba. Dogadałem się ze sprzedawcą, że otrzymam pisemne oświadczenie/zapewnienie, że auto nie uległo żadnemu zdarzeniu typu wypadek, kolizja, stłuczka - ma to być taka gwarancja bezszkodowości. Poradźcie co jeszcze powinno się znaleźć w takim oświadczeniu salonu, żebym miał pewność, że autko nie miało za sobą przejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejść jak przejścia, ale radziłbym uważać - auta "demonstracyjne" z doświadczenia wiem że dostają po pupie :) Nie dość że katowane, bo Kowalski chce sprawdzić jak to przyśpiesza i hamuje, to dość często są używane również jako auta służbowe a nawet i zastępcze na czas gdy klient coś naprawia u nich w warsztacie. Resumując po krótkim wywodzie - bardziej bym się martwił o stan techniczny niż wypadkowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto będzie miało tylko ok. 3000 km przebiegu (tak się dogadałem), teraz ma ok. 1000. Salon dysponuje jeszcze dwoma takimi do jazd próbnych. Te auto ma być już oszczędzane - pouzgadniałem różne swoje zastrzeżenia, które salon zobowiązał się spełnić. I tego się trzymam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0cool piszesz z doświadczenia czy powielasz stereotypy? To nie auta sportowe, tu inny typ klienta przychodzi na jazdy testowe, których zresztą jest bardzo mało, a 90% przebiegu robi kierownik/dyrektor.

Enagem :)

vorph masz obawy, jedź autem na stację diagnostyczną, ja zamiast oświadczenia sprawdziłem dokładnie auto.

P.S.

Targuj się, można naprawdę konkretny rabat uzyskać :) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź autem na stację diagnostyczną, ja zamiast oświadczenia sprawdziłem dokładnie auto

 

Stacja to swoją drogą, oprócz tego pisemka "na wszelki wypadek". Zastanawiam się nawet nad zapłaceniem 249 zł za takie coś: http://motoraporter.com/jak_sprawdzamy_auta.html chociaż nie wiem, czy to już nie przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek 16.08 zakupilem wlasnie takie fluence. Demo z przebiegiem 2500km od dealera. Auto ktore ma 2 miesiece.

Super autko i fajnie doposażone. W najlepszej wersji jaka mozna zrobic . Tylko bez szyberdachu. Mysle ze to co ludzie mówia o demo to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc dodatkowy wątek jaki się tworzy, kataryniarz, z życia wzięte, dodam więcej osobistego! A jakbym był powielaczem stereotypów nie jeździłbym SAABem - bo serwisów brak, bo marka na wymarciu ( choć ostatnio się to zmieniło), bo części brak, bo części drogie etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek 16.08 zakupilem wlasnie takie fluence. Demo z przebiegiem 2500km od dealera.

 

Super. Gratulacje i niech służy bezawaryjnie. Mógłbyś jakieś fotki wrzucić :)

I druga rzecz: auto miałeś oklejone napisami z salonu? Usunęli bez śladu czy były jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztek naklejek pewnie nie będzie, ale ślady na lakierze mogą zostać. Ostatnio dziewczyna kupiła auto z 2008r. (sprowadzone z DE) i po kilku dniach (podczas woskowania) zauważyłem ślady po naklejkach salonowych ("die neue grosse ... "). Przynajmniej wiem, że nie było malowane ...

Edytowane przez Maks79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejść jak przejścia, ale radziłbym uważać - auta "demonstracyjne" z doświadczenia wiem że dostają po pupie :) Nie dość że katowane, bo Kowalski chce sprawdzić jak to przyśpiesza i hamuje, to dość często są używane również jako auta służbowe a nawet i zastępcze na czas gdy klient coś naprawia u nich w warsztacie.

 

Bujdy na resorach opowiadasz kolego i zasłyszane opowieści z sieci, gdzie wszystko można napisać. Gdybym przy zakupach kierował się opiniami z neta w życiu nie kupiłbym niczego.

 

Nie chcę tworzyć offtopic ale jestem od 4 m-y właścicielem auta demo, którym zrobiłem ponad 6 tys. km i polecam każdemu tą opcję zakupu.

Można mieć auto super wyposażone jak moje w cenie golasa najtańszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makgajwer, z całym szacunkiem dla odmiennego zdania niż moje lecz proszę czytaj skąd u mnie taka opinia. Poza tym, napisałem że nie wszędzie występują takie sytuacje więc nie rozumie czemu się tak unosicie. vorph, zadał pytanie na co zwrócić uwagę więc odpowiedziałem. A to że wam się udało i jeździcie bezawaryjnie to bardzo dobrze i tak samo jak Wy cieszę się z tego ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!