FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: 1,9 dCi - jaki akumulator? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Megane II phI
1,9 dCi - jaki akumulator?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   SlawkoW 

• Grupa: Użytkownik
  • Auto:Megane Grandtour II ph I
  • Silnik:1,9 dCi F9Q 800
  • Przebieg (tys.km):0

Napisano 23 grudzień 2007 - 11:49

Witam Wszystkich.
Jestem nowy na tym forum. Wczoraj razem z żoną stałem się szczęśliwym posiadaczem Megane II 1,9 dCi Grandtour 2004, biały, 130 tyś. przebiegu. Auto sprowadzone z Francji. Nawet jeszcze go nie widziałem ale moja żona widziała i mówiła że jest "ŚLICZNY!!!". Wiem od niej że trzeba wymienić akumulator. Szukałem trochę na forum w tym temacie ale nic nie nalazłem. Wiem że trzeba zwracać uwagę na rozmiar i układ klem. Byłbym bardzo wdzięczny za radę jakiej marki, jakiej pojemności kupić akumulator bo nie mam zielonego pojęcia, a wiem że w sklepach też nie bardzo się na tym znają. Nadmieniam że pierwszy raz będę użytkował diesla, a do diesla potrzeba mocnego akumulatora, więc z tego też powodu proszę o pomoc.

Wiem, że nie jest to odpowiednie miejsce na zadawanie takiego pytania, ale na co powinienem zwrócić uwagę na początku eksploatacji, co sprawdzić i co wymienić.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Prezes 

• Grupa: Junior Administrator
  • Auto:Renault
  • Silnik:2,0 dCi
  • Przebieg (tys.km):172

Napisano 03 styczeń 2008 - 10:23

Poczytaj na spokojnie forum, a znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Na górze strony, masz opcję szukaj - też jest pomocna.
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   SlawkoW 

• Grupa: Użytkownik
  • Auto:Megane Grandtour II ph I
  • Silnik:1,9 dCi F9Q 800
  • Przebieg (tys.km):0

Napisano 24 styczeń 2008 - 00:53

Akumulator zakupiony :?: . Temat można zamknąć.

Zgodnie z sugestią autora tematu, temat zamykam. - gojgien
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1