Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozrzad


Velicer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

xxxxxxxxxxxxxxx

Planuje zakupic rozrzad do silnika 1.6 16v 83kw, rok 2003.

xxxxxxxxxxxxxxx

2 opcje:

pasek rozrządu DAYCO

napinacz INA-LITENS

rolka zwrotna INA

pompa wody DOLZ

zaslepka 42.5 mm

zaslepka 57 mm

xxxxxxxxxxxxxxx

lub

xxxxxxxxxxxxxxx

Pasek rozrzadu gates lub dayco 94847

Rolka napinajaca maxgear 55566

Rolka zwrotna maxgear 55565

Pompa maxgear/optima

xxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxx

Moze macie inne propozycje?

Co do tego dokpic jeszcze. Mechanik mi gadal, ze cos w alternatorze trzeba wymienic, bo jak to padnie to pociaganie caly rozrzad???

 

Pozdr

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.9 - Enter

5.17 - multipost

Po co drugi taki temat zakładasz? Ten wcześniejszy usuwam. Radzę również stosować się do uwag moderatorów - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :(

 

Dodano: 01 wrz 2013 - 13:30

Nie będę zakładał nowego tematu. Czy w tym silniku występuje KZFR? VIN VF1BM0J0H26937695. Na pewnym forum scenica poinformowano mnie, że nie ma, w dodatku napisał to admin/mechanik. Na szczęście jeszcze nie zrobiłem rozrządu, bo dziś brzęczał przy odpaleniu, zgasł silnik. Drugi raz odpaliłem, znowu brzęczał, ale juz odpalil.

Edytowane przez Velicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawny jest. To mnie teraz zdziwileś. Z Francji przyjechało auto, w dokumentach brakowało tylko pojemności silnika i moc. Musiałem uzupełnić tą rubrykę aby zarejestrowano mi samochód odwiedzając Stację Kontroli Pojazdów. Tam potwierdzili, ze jest to silnik 1.6 16V. Gdzie sprawdzić rodzaj silnika? Nie zmienia to faktu, iż przy odpaleniu brzeczał tak samo jak w moim scenicu gdzie KFZR jest do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto założone, niestety od miesiaca nie chce mi pokazać dane samochodu.Rozrząd z 1.6 16v, 2003, 93 KW z kfzr? Dokupic jeszcze napinacz paska wielorowkowego? Skad takie zbieżności z tym silnikiem?

 

PS inny temat. Pokazuje mi serwis poduszek powietrznych z prawej strony, jaka przyczyn?

Edytowane przez Velicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!