Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grupowy Zakup sondy Can Clip


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chicałbym zoorganizować grupowy zakup sondy Clip (oczywiście chinol) prosto od producenta, wstępnie ustaliłem, że przy jednej sztuce koszt to 130$+przesyłka, oczywiście przy większej ilości sztuk cena maleje.

Jutro postaram sie dodać informację jaki bybły koszt pojedyńczej sondy przy zakupie grupowym 10 15 oraz 20 sztuk.

Koszty przesyłki również będą sie zmieniać ze wzgledu na to, że w jednej paczce można wysłać więcej niż jedną sztukę. Koszt pojedyńczej paczki wyniesie 30$.

Oczywiście Clip kompletny z całym okablowaniem. Proszę o pisanie w tym temacie kto wstępnie byłby chętny na zakup tej sondy po zliczeniu ile osób było by chętnych ustalimy całkowite koszty zakupu pojedyńczej sztuki.

 

W razie pytań proszę pisać w temacie, na PW.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do tego cło, które najprawdopodobniej doliczą w UC. Nie polecam wysyłać wszystkiego jedną paczką, bo UC może uznać, że kupileś na handel i będziesz miał więcej tłumaczenia się niż co warte. Jak wyślesz pojedyńczo to jest szansa, że celni nie przechwycą wszystkich paczek i nie wszędzie naliczą cło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie jestem zainteresowany ,tylko może dojść jeszcze jeden element,jesteś dość krótko na tym forum by zyskać zaufanie innych ,może być problem-w końcu kasę trzeba będzie przelać ,i raczej nie małą .Poczekam na więcej szczegółów ,ale nie ukrywam,że od dawna przymierzam się do zakupu Clipa .Kolejna sprawa czy oprogramowanie będzie w naszym języku ojczystym ?

Edytowane przez andrzej27r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem swego czasu na ebayu ze stanów i szczegółów nie pamietam ale oprócz cła jeszcze VAT mogli doliczyć. Upiekło mi sie za każdym razem tylko dlatego ze sprzedajacy mocno zaniżał w deklaracji wartość przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wstępnie jestem zainteresowany ,tylko może dojść jeszcze jeden element,jesteś dość krótko na tym forum by zyskać zaufanie innych ,może być problem-w końcu kasę trzeba będzie przelać ,i raczej nie małą .Poczekam na więcej szczegółów ,ale nie ukrywam,że od dawna przymierzam się do zakupu Clipa .Kolejna sprawa czy oprogramowanie będzie w naszym języku ojczystym?"

 

Przyłączam się do treści Andrzeja27r i też czekam na rozwój tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy zamawiałem coś takiego i jeszcze ani razu nie była paczka przechwycona.

Jak zamawiasz coś nie dużego i napisza tam gift to jest spora szansa że nie zapłacisz cała itp, ale przy dużych paczkach bez takiego zapisku jest spora szansa na "dodatkową opłąte"

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie jestem zainteresowany ,tylko może dojść jeszcze jeden element,jesteś dość krótko na tym forum by zyskać zaufanie innych ,może być problem-w końcu kasę trzeba będzie przelać ,i raczej nie małą .Poczekam na więcej szczegółów ,ale nie ukrywam,że od dawna przymierzam się do zakupu Clipa .Kolejna sprawa czy oprogramowanie będzie w naszym języku ojczystym ?

Myślę, że to późniejsz zmartwienie. Zawsze masz potwierdzenie gdyby było coś nie tak można sprawę zgłosić na policję. Na razie kontaktuje się z firmą. Sprawdzam czy jest możliwość aby wyslali jako osoby prywatne z 'Gift-em' jeżeli nie to trzeba będzie szukać innego sprzedawcy. Swoją drogą jest ich po prostu tysiące. Jak wiemy chińskie CLIPy lubią sie sypnąć przeważnie jest to sprawa kośći pamięci. Dla tego lepiej zamawiać Clipa starszej wersji bo klipy 'Alliance' mają już totalne złe kości pamięci i sypią się non-stop takie właśnie Clip-y szukam mam nadzieję, że coś z tego będzie :)

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!