Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zgodność elementów ph1 a ph2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem Kupiłem scenica II ph II z 2009 roku po lekkim dzwonie. został Został uderzony w tyl z prawej strony za kolem. szukam Szukam do niego czesci, elementow nadwozia i podwozia i nie do onca wiem, czy mozliwe jest dobranie nizej wymienionych elementow z modelu phI. przyznam Przyznam, ze jesli bezie to możliwe, znacznie to poszerzy oferte częsci zamiennnych. I tak, poszukuje: podłoga kufra, ta plastikowa na kolo zapasowe, zderzaka plastik zewnetrzny jak i ten zasadniczy, aluminiowy, plastikowy zaczep pod prawą lampą do mocowania calego narożnika zewnwtrznego, oraz inne elementy plastikowe wylnej sciany bagażnika.

Proszę osobe znającą temat o potwierdzenie czy elementy z phI bedą pasować do phII.

A drugie pytanie to, jak zdejmuje się listwy wzdłóżne dachu, tzn, te paski plastikowe które biegną od przedniej szyby do tylnej klapy.

dziekuje Dziękuję za wszelką pomoc.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Kolego Stempel nowe zdania zaczynamy z dużych liter. Przed wysłaniem sprawdź co napisałeś i popraw błędy. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie potrzebne elementy powinny pasować z ph I do II i odwrotnie. Nawet lampy tylne są identyczne w swoim zawieszeniu oraz kostkach. Warunek musisz kupić kompletne z wkładami na żarówki. Te wkłady są inne pomiędzy fazami bo nowsze maja diody zamiast pozycyjnych i stopu zamiast żarówki.

Drobna różnica może też być w plastikowej wannie na koło zapasowe, bo w nowszych może już nie być dźwigni do odblokowania hamulca postojowego, tak jak to było we wcześniejszym modelu. Tu może być otwór na tą linkę, albo będzie jego brak. To już według potrzeb albo do zatkania jakimś dopasowanym korkiem plastikowym, albo otwór trzeba dorobić.

Co do listew- niestety jeszcze nie demontowałem, więc nie podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

 

Kolego Stempel nowe zdania zaczynamy z dużych liter. Przed wysłaniem sprawdź co napisałeś i popraw błędy. Aston76

 

Użytkownik aston76 edytował ten post dziś, 17:58

 

Do "kolegi" aston76 vel Miodek... dziekuje za wuroznienie wszystkich moich bledow ortograficznych, stylistycznych czy tez interpunkcyjnych. dzieki temu post moj stal sie kolorowy jak choinka Bozonarodzeniowa, ale z przykroscia musze stwierdzic, ze nie jestem zwolenniiem takiej "wiesniackiej", kolorowej papeterii. wiec daruj sobie koniecznosc poprawiania moich postow. I prosze sie nie zaslaniac regulaminem, ktorego czesc mowiaca o nakazie pisania poprawnie, etc jest tu koniecznoscia. Osobiscie uwazam, ze zapis ten jest nie na miejscu.Jest to forum poswiecone motoryzacji i tematow z tym zwiazanych, dotyczace konkretnej marki a nie forum jezykowe, ortograficzne, polonistyczne czy temu podobne co sprawia, ze wyzej wymieniony zapis w regulaminie jest nie na miejscu.. Ponadto nie czuje sie w obowiazku, by tlumaczyc sie z tego, ze nie jestem osoba urodzona w Polsce i jezyk polski w pismie nie jest mi znany w stopniu ktory tu z dziwnych powodow jest tak wymagany, ponadto moge byc ( i moze w tym przypadku jestem dyslektykiem, czesto tez pomagam sobie tlumczem online ktory nie uzywa polskich znakow), ale tym razem zrobie wyjatek z nadzieja, ze moze ktos pojdzie po rozum do glowy i zmieni ten wg mnie nieco naciagany zapis w regulaminie, a ty drogi "kolego" upust swojej poprawnej polsczyzny dasz na forach jezykowych, odpowiednich do Tego.

Z powazaniem, irlandczyk slabo piszacy po polsku za co nie przeprasza, Norbert S.

Przepraszam reszte czytelnikow za tego posta nie zwiazanego z tematem

I jak znam zycie, jak to zazwyczaj bywa, urazona duma moderatora odpoiwedzialnego za ortografie w postach sprawi, ze dostane milion ostrzezen, banow i bede skazany na wieczne potepienie wiec osoby ktore s dobroci serca chca pomoc i odpowiedziec mi na pytanie zawarte w temacie postu prosze o odpowiedz na mojego maila [email protected]. poprawnisc ostograficzna, stylistyczna i interpunkcyjna nie jest wymagana :blink:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Cóż kolego, rozpisywać się nie będę, bo w Twoim przypadku nie ma sensu.

Powiem jedno, rejestrując się na forum zaakceptowałeś regulamin, wiec stosuj się do niego. Teraz przydzielam dwa paski.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jezyk polski w pismie nie jest mi znany w stopniu ktory tu z dziwnych powodow jest tak wymagany,

Jednym z powodów jest ten, by szanować czytających, do których zwracasz się o pomoc i poradę.

Ponadto taka pisownia w j. polskim może mieć inne znaczenie jak sobie myślisz.

Więc zrób nam ŁASKĘ i popraw swoją pisownię, by tekst miał sens.

Według Twojej pisowni- zrob nam LASKE..... Widzisz różnicę w znaczeniu??

tym razem zrobie wyjatek z nadzieja, ze moze ktos pojdzie po rozum do glowy i zmieni ten wg mnie nieco naciagany zapis w regulaminie

Nie licz na to, to jest forum w j.polskim i taki tu obowiązuje.... Nie pasuje- szukaj takiego w języku jaki znasz, albo który nie posiada takich trudnych do zrozumienia zasad.

Tu potrafiłeś, miesiąc temu:

http://megane.com.pl/topic/50273-stuki-nowej-maglownicy/page__view__findpost__p__367595

Tu w styczniu też dys-lenia też nie miałeś w pierwszym poście:

http://megane.com.pl/topic/44806-zagadkowa-wtyczka/page__view__findpost__p__334218

Dopadł Cie dopiero w następnych postach....

W grudniu 2012 wszystkie posty w tym temacie potrafiłeś napisać czytelnie..

http://megane.com.pl/topic/43663-brak-magicznego-klik/page__p__327212__fromsearch__1#entry327212

Dalej już nie szukam ale w tym miejscu proszę byś nie PIER...... i głupa nie udawał....

Wobec powyższego, obrazującego olewatorski stosunek do zasad tu panujących, Twoje przeprosiny nie zostały przyjęte... Wsadź je sobie głęboko....

gojgien- jeden z reszty czytelników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!